[Aranıyor]: kk2.1 ve 450lik frame

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizhan

Uye
Forumdaşlar hk nin Fiji olayı nedeniyle iyice geciken ve artık umudumu kestiğim malzemeleri arıyorum.
quadım için kk2.1 -veya başka da olur- kontrol kartı ve 450lik frame arıyorum...

Komple uçuşa hazır Quadro verelim, hem de maliyetin altına :thumbup: Üstalık MA (Mesut Akın) kalitesi ile ;)

Şaka bir yana hava çekimi için Mesut üstadan aldığımız şu an boşta duran RTF (uçuşa hazır) quadro verebiliz. Düşünürsen daha fazla detayı paylaşırım ;)

Bunlarda Quadro'nın resimleri :

Daha önce Mesut'un Ekonomik Quadro toplama listesinden daha kaliteli elektronik ile toplanmıştır.

Örneğin üzerinde bulunan ESC'ler Hobbywing ESC'leri, Motorlar da yine $17 motor, programlama kartı ve kablosu, yedek pervane, Sabit Gimbal ayak.

Mesut üstad bize maliyetin altında 275 TL vermişti. Biz de küçük bir indirim ile 250 TL verebiliriz ;) Sadece Alıcı + Pil gerekiyor.

sadece alıcı ve pili taktığımda uçacak halde mi? başka herhangi birşey yapmam gerekli mi? kartı programlamak, alıcı ile ilgili bişey vs.

Denizhan ANALI' Alıntı:
sadece alıcı ve pili taktığımda uçacak halde mi? başka herhangi birşey yapmam gerekli mi? kartı programlamak, alıcı ile ilgili bişey vs.
Aliciyi takip, kumanda uzerinde gerekli ayar yapilacak. Ki inan bunu bile zamaninda Mesut ustada yaptirdik, nasil yapildigini hatirlamiyorum bile, yine kendisinden destek alir, senin de kumandani ayarlariz.

Kart zaten su an programli ve ucmaya hazir. Programlama kati da var. Sen istersen sonra inceleme amacli programini oynabailirirsin.

çok iyi çok iyi teşekkür ederim Mehmet Abi. alım konusundaki detayları özel mesajla atacağım.

Denizhan ANALI' Alıntı:
çok iyi çok iyi teşekkür ederim Mehmet Abi. alım konusundaki detayları özel mesajla atacağım.
Özelden cevap verdim ;)

MA imzalı Quadro Denizhan kardeşimize hayırlı olsun. Konuyu KILITLIYORUM :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...