ardahan'dan selamlar

skywalker

Yeni Uye
adım turgut kul ardahanda öğretmenim samsunluyum
küçük yaşlardan beri uçan araçlara ilgim vardı ancak maddi yetersizlikten bugüne kadar uzaktan seyredebildim ancak :laugh: bu aralar quadcoptere ilgim tekrar depreşti ancak başlangıçta bu çeşit bir aracı kullanamayacağıma karar verip helikopter aldım. 3 kanal alacaktım ancak forumdan çıkma videolardan anladığım kadarıyla 3 kanala alışınca 4 ve 6 kanalda zorlanılıyormuş bu nedenle 4 kanal bir wl toys v912 rc helikopter aldım. sizlerinde yardımıyla kırıp dökmeden yavaş yavaş uçabileceğimi umuyorum :
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

NOT: az önce 4 kanal tavsiye etmiyoruz diye bir konu okudum. şu videoyu izledikten sonra 4 kanalda karar kıldım

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ardahan'dan selamlar

Turgut bey hoş geldiniz. :saygilar: :RCKolik:

Ayrıca, merak etmeyin zehiri bir kere almışsınız, zaten 4 kanal kısa süre sonra yetmeyecektir.
;)

ardahan'dan selamlar

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz Turgut Bey :) Keşke modeli almadan önce fikrimizi sorsaydınız....

O video hazırlayan benim ve 4 sene olmuş hazırlayalı... O zamandan bu zamana epey bir şey değişti ve artık 4 KANAL model tavsiye etmiyoruz. (Uyarınız ile video üzerine bunu mesaj olarak ilave ettim, teşekkürler)

Kaldı ki aldığınız 4 kanal model dış ortam modeli ve biraz sıkıntılı bir model. Neyse daha fazla moral bozmalım.. Şimdi ilk etapta hemen simulator temin edip, simulasyon çalışmalarına başlamanızı tavsiye ederiz ;)

ardahan'dan selamlar

aslında daha yeni aldım iade etsem mi?

ardahan'dan selamlar

turgut kul' Alıntı:
aslında daha yeni aldım iade etsem mi?
Kesinlikle eğer fırsatınız varsa hemen iade edin. 4 kanal olması harici model dış ortam modeli olduğu için en küçük rüzgardan etkilenir keyif vermez. Model videodaki V911 daha ağır olduğu için düşme sonrası hasar görme riski daha yüksektir..... gibi onlarca sebep sayabiliriz :)

ardahan'dan selamlar

Hoşgeldin Turgut,

Keyifli forumlar. :saygilar:

ardahan'dan selamlar

Turgut kardeşim hoşgeldin. :saygilar: Ardahan' dan birini görmek çok mutlu etti beni. Şuan da eğitim amacıyla Kocaelideyim. Nisan sonunda döneceğim. Uygun olursa senin için de tanışmak isterim.

ardahan'dan selamlar

Turgut Bey Aramıza Hoşgeldiniz. Keyifli :RCKolik: