ART-TECH Sim601 (THY sim Kumanda) Windows 10 sorunu

Abra9

Yeni Uye
Merhaba Arkadaşlar Art-Tech 601 USB Simulasyon Kumandasının windows 10 işletim siteminde tanıtmayı başaran var mı. bir kaç gündür uğraşıyorum ama çözüm bulamadım
THKmodelucak.com da şu uyarıyı gördüm windows 10 yazmıyor. Her hangi bir şekilde tanıtmayı başaran var mı
Açıklama

*USB Bağlantılı Simülatör Kumandası Aerofly, Realflight ,Phoneix ve Microsoft Flight Simülatör Programları ile uyumludur.
*Ürün İçerisindeki FMS Programı Win7 ve Win8 ile Uyumlu Olmayıp Basit Bir Demo Programıdır.
*Kumanda Win XP, Win7 ve Win8'de çalışmaktadır.

https://thkmodelucak.com/store/product/1206-similator-6-kanal-0139041

Windows 8 de çalışan Windows 10 da genelde çalışır ama sorun nedir bir bakmak gerekmektedir. Şöyle. Bir sorun olabilir siz rf nin 4.0 versiyonunu kullanmalisiniz ve emülasyonu yönetici modunda açmayı bir deneyin.

Size gelen özel mesajı okusanız, bu ve daha bir çok sorunun cevabı orada verilen konularda var zaten...

Selamlar Windows10 sorununu buldum sistem thk kumandayı 2. kumanda olarak görmekte
Çözün ise çok kolay ( Denetim Masası\Donanım ve Ses\Aygıtlar ve Yazıcılar oyun denetleyecisinden art olanı 1. sıraya alın kesin çözüm )

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Aydın