Azerbaycandaki uçuşlar

Düşünüp paylaşman bile bizim icin yeterli Ferid, cok tesekkur ederiz :RCKolik:

Bu arada yere yakın guzel bir uçuş olmus, modele gittikçe alışıyoruz anlaşılan. Devamını mutlaka bekliyoruz :thumbup:

Düşünüp paylaşman bile bizim icin yeterli Ferid, cok tesekkur ederiz :RCKolik:

Bu arada yere yakın guzel bir uçuş olmus, modele gittikçe alışıyoruz anlaşılan. Devamını mutlaka bekliyoruz :thumbup:

Bu uçuşlarda sizlerin emeği epeyi büyük Mehmet abi :saygilar: Paylaşmamam mümkün deyil :) Arada bir tareq gibi uçmayı kafama koyuyorum amam daha erken, dediğin gibi modele alışma aşamasındayım hala. :)

Her kese iki şey dilerim: ilki kırımsız uçuş diğeri ise İphone-li bi arkadaş :D hep kendime söylüyorum bu sefer modeli bir az zora koşdurucam ama elim gelmiyor hala hard 3d yapmaya :rolleyes: neyse, buna da çok şükür. :RCKolik:
Bu sefer videyu çeken arkadaş gayet güzel bir iş çıkarmış %p çok teşekkür ederiz :bravo:

Senin uçuş da gayet başarılı Ferid :thumbup: Bence bu kadar koşdurmak da gayet yeterli :) İlerleyen günlere de birşeyler kalsın değil mi ;)

Tebrikler ferid model de uçuşta süper, yanlız bence yere çok yakın uçuyorsun, ne kadar havada o kadar az risk demek, tekrar tebrikler kardeşim paylaşım için teşekkürler

Son düzenleme:
Ellerine saglik Ferid. Ucus gayet guzeldi. Uctugun alan da 600 icin oldukca dar gibi geldi bana, videodan mi oyle gorundu bilemiyorum. Ama cok begendim, tebrikler :)

Paylaşımlar için teşekkürler Ferid. %p

Pilotajın gayet iyi, böyle devam edersen zamanla Tareq gibi uçabilirsin bence tebrikler. :bravo: :bravo:

Fazla aceleye gerek yok tabi, aman modele birşey olmasın. :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Ferid Hemidli
Bu sefer videyu çeken arkadaş gayet güzel bir iş çıkarmış %p çok teşekkür ederiz :bravo:

Senin uçuş da gayet başarılı Ferid :thumbup: Bence bu kadar koşdurmak da gayet yeterli :) İlerleyen günlere de birşeyler kalsın değil mi ;)

Teşekkürler Mehmet abi :saygilar: Arkadaş da iyi çekmiş, İphone da :D simulatör ile gerçek arasında bi hayli fark olduğunu artık hiss ede biliyorum. Hurricane yapayım dedim bi türlü kıvamını tutturamadım ancak simulatörde peynir ekmek gibi gidiyor her hareket :laugh:

Tebrikler ferid model de uçuşta süper, yanlız bence yere çok yakın uçuyorsun, ne kadar havada o kadar az risk demek, tekrar tebrikler kardeşim paylaşım için teşekkürler

Teşekkürler Fatih abi :saygilar:Model yüksekde olunca bi hayli endişeleniyorum ben :rolleyes: dronları bile fazla yükseye kaldırmıyorum, o yüzden böyle alçakdan ve dikkatli uçmaya özen gösteriyorum.

Ellerine saglik Ferid. Ucus gayet guzeldi. Uctugun alan da 600 icin oldukca dar gibi geldi bana, videodan mi oyle gorundu bilemiyorum. Ama cok begendim, tebrikler :)

Teşekkürler Emre abi :saygilar: alan epeyi küçük ama böyle küçük alanlarda uçuş yapmak bence pilotajı daha da geliştiriyor :RCKolik:

Eline sağlık Ferid uçuşta videoda gayet güzel. Tebrikler:thumbup:

Teşekkür ederim Mustafa abi :saygilar:

Paylaşımlar için teşekkürler Ferid. %p

Pilotajın gayet iyi, böyle devam edersen zamanla Tareq gibi uçabilirsin bence tebrikler. :bravo::bravo:

Fazla aceleye gerek yok tabi, aman modele birşey olmasın. :RCKolik:

Teşekkür ederim Türker abi :saygilar: Artık acele etmiyorum :) Hakan abinin dediği gibi yapmak lazım bence :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Teşekkürler Mehmet abi :saygilar: Arkadaş da iyi çekmiş, İphone da :D simulatör ile gerçek arasında bi hayli fark olduğunu artık hiss ede biliyorum. Hurricane yapayım dedim bi türlü kıvamını tutturamadım ancak simulatörde peynir ekmek gibi gidiyor her hareket :laugh:
Aynen Ferid bence de hiç acele etme. Bu aşamada yaşanacak bir Kırım epey bir zaman kaybına neden olacaktır.

Bu arada sende FBL ünite olarak ne vardı ? Bu tür yeni hareketleri denerken rescue- kurtarma özellikli ünite çok faydalı oluyor.

• Beğen
Ferid, videoyu yeni izleme şansım oldu.
Sorması ayıp olmasın da , dolar sizin orada kaç para ? :D
Bu kadar rahat ve riskli bir uçuş olduğuna göre , 4 lira olmadığı kesin :laugh:
Şaka bir yana , ben çok beğendim , bu gençler beni bazen şaşırtıyorlar, ikinci bir Doğukan Ocak mı geliyor yoksa demekten kendimi alamadım.:thumbup:
Sen yine de antrenman yaparken , kendini mutlaka düşün ve biraz daha yüksekte pratik yap.
Yoksa uçuşa da modele de diyecek tek kelime yoktur.
Hamımız cooox begendik.:bravo:%p

• Beğen
Aynen Ferid bence de hiç acele etme. Bu aşamada yaşanacak bir Kırım epey bir zaman kaybına neden olacaktır.

Bu arada sende FBL ünite olarak ne vardı ? Bu tür yeni hareketleri denerken rescue- kurtarma özellikli ünite çok faydalı oluyor.

Mehmet abi, Kullandığım ünite Microbeast V3, rescue özelliyi yok. Benim şahsi fikrimce, rescue özelliyi 3D-ye yeni başlayanlar için daha önemli. Hard 3D yapanlar genelde ya yere daha yakın (yaklaşık 1kaç santimlik inverted-lerde) , ya da fliplerde kazalar yapıyolar, o anda recsue özelliyini kullansak ne fayda kullanmasak ne fayda :D
Bu arada her şey iyi hoş güzel de, tic-toc ların bi türlü kıvamını tutduramıyorum, bence tuning kısmını iyi yapmamışım. Yakın zamanlarda MİCROBEAST TUNİNG isimli bir konu açmayı planlıyorum kısmet olursa.

Ferid, videoyu yeni izleme şansım oldu.
Sorması ayıp olmasın da , dolar sizin orada kaç para ? :D
Bu kadar rahat ve riskli bir uçuş olduğuna göre , 4 lira olmadığı kesin :laugh:
Şaka bir yana , ben çok beğendim , bu gençler beni bazen şaşırtıyorlar, ikinci bir Doğukan Ocak mı geliyor yoksa demekten kendimi alamadım.:thumbup:
Sen yine de antrenman yaparken , kendini mutlaka düşün ve biraz daha yüksekte pratik yap.
Yoksa uçuşa da modele de diyecek tek kelime yoktur.
Hamımız cooox begendik.:bravo:%p

Teşekkürler Hakan abi :saygilar: Yılların bekleyişi beni böyle yere yakın riskli hareketler yapmaya teşvik ediyor :laugh: ama gene de dediklerinizi göz önüne alıcam :)
Dolar şu an buralarda 4.15 lerde seyir ediyor malesef :( vakit vardı 1.56 falandı, gel keyfim geldi o zamanlar :rolleyes: hal böyle olunca sizin de belirtdiyiniz gibi bayramdan bayrama uçuşun verdiyi zevkle geçinib gidiyoruz :D

ehmet abi, Kullandığım ünite Microbeast V3, rescue özelliyi yok. Benim şahsi fikrimce, rescue özelliyi 3D-ye yeni başlayanlar için daha önemli. Hard 3D yapanlar genelde ya yere daha yakın (yaklaşık 1kaç santimlik inverted-lerde) , ya da fliplerde kazalar yapıyolar, o anda recsue özelliyini kullansak ne fayda kullanmasak ne fayda :D
Doğru diyorsun Ferdi ama benim demek istediğim bir hareketi simdi bolca çalıştıktan sonra gerçek model üzerinde ilk defa deneme yaparken geçerli. Mesela geçenlerde Funnel girmeye cesaret edemedim demiştin. İşte bu tür durumlarda biraz yüksekte hareketi ilk defa denerken sana yardımcı olacağını düşünüyorum. Ama bu dediğim şahsi fikrim tabii ki, kişiden kişiye değişebilir. Hobide neticede tek bir doğru yok :)

• Beğen
Doğru diyorsun Ferdi ama benim demek istediğim bir hareketi simdi bolca çalıştıktan sonra gerçek model üzerinde ilk defa deneme yaparken geçerli. Mesela geçenlerde Funnel girmeye cesaret edemedim demiştin. İşte bu tür durumlarda biraz yüksekte hareketi ilk defa denerken sana yardımcı olacağını düşünüyorum. Ama bu dediğim şahsi fikrim tabii ki, kişiden kişiye değişebilir. Hobide neticede tek bir doğru yok :)

Sen de haklısın Mehmet abi, ancaq ben ilk defa yaptığım hareketleri mümkün kadar yüksekde yapıyorum, az kala teleskop lazım modeli göre bilmek için :laugh: daha çok fırının ekmeyini yemeliyim low 3d hareketleri için )))

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari