Bahçedeki karne buluşması...

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Cihana karnede notları 90'ın üzerinde olursa V-922 alacağım diye söz vermiştim. Okullar kapanmadan bir hafta öncesinden E-okuldan notları görünce sözümü tuttum. Karnelerin alınacağı Cuma günü biz okuldayken de siparişimiz gelmiş (Zamanlama manidar! :laugh:). Tatil dolayısıyla evde pek durmadığı için de evin içinde bir iki deneme dışında uçuş imkanı olmamıştı. Ama artık uçuşlarımız başladı ve çalışmalarımız devam ediyor. Dün, hafif rüzgara rağmen oldukça başarılı, çok da keyifli uçuşlar yaptı. Bu arada Mehmet amcasına marketlerdeki oyuncak heliler yerine bunu tavsiye ettiği için de teşekkür etti. İşte aşağıda birkaç görsel;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle görseller için eline sağlık abi :thumbup: Cihanı hem başarılı karne notu hem de başarılı hover uçuşu için canı gönülden kutluyorum :bravo:
Bu arada esas ben teşekkür ederim, kırmayıp V922 aldığın için ;)Gerçi uçarken çok mutluydu ama bu ufaklık hakkında ile Cihan'nın de yorumlarını inlemek isterdim :rolleyes:
Ben Cihan'ın bir aksilik olmazsa bu ufaklık ile epey bir yol alacağına inanıyorum %p
Kanatları olup da uçamayan seyircilerimiz de :laugh: harikaydı doğrusu. Güzel sesleri ile uçuşa ayrı bir renk katmışlar :halay:

Ömer abi maşallah Cihana ya ne güzel uçuruyor :) notlarındaki başarı içinde ayrıca tebrik ediyorum :)

Ömer bey selamlar
Cihan çok kısa bir süre sonra çok iyi bir pilot olacağını gösterdi, bravo tebrik ederim
Okuldaki başarısını devam ettirmesi şartı ile daha büyük modelleride hak edecek...

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Maşallah abi cok güzel uçmuş. Hayırlı olsun yeni heliniz :)

Ömer Abi öncelikle Cihan'ı o güzel karne için tebrik ederim. :bravo:

Bence sende bir baba olarak ona alınabilecek en güzel hediyelerden birini vermişsin. :) Şimdiden karanlık tarafa geçmiş olduğu içinse Cihan'ı ayrıca tebrik ediyorum. :lollol: :lol:
Helici olarak yapacağı tüm aksiyonlarla ilgili elimden gelen birşey olduğunda her zaman desteğe hazır olduğumu bilsin. :laugh:

Böyle başarılı, saygılı, yetenekli ve daha bir dolu güzel özelliğe sahip bir evlat yetiştirdiğiniz için başta seni ve tüm Erkan ailesini saygıyla selamlarım. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...
Bu arada esas ben teşekkür ederim, kırmayıp V922 aldığın için ;)Gerçi uçarken çok mutluydu ama bu ufaklık hakkında ile Cihan'nın de yorumlarını inlemek isterdim :rolleyes:
...
Mehmet, bahçe buluşmalarımıza bekleriz. Hem çay içer, hem uçuş yapar, hem de yorumları doğrudan Cihandan alabilirsin. :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Ömer abi maşallah Cihana ya ne güzel uçuruyor :) notlarındaki başarı içinde ayrıca tebrik ediyorum :)

Teşekkürler Mesut, umarım hep böyle olurlar!...

Mordo Ortasi' Alıntı:
Ömer bey selamlar
Cihan çok kısa bir süre sonra çok iyi bir pilot olacağını gösterdi, bravo tebrik ederim
Okuldaki başarısını devam ettirmesi şartı ile daha büyük modelleride hak edecek...

Merhaba Mordo Bey, çok sağol! İnşallah, ilerde sizlerin yanında "Aramis" olarak yer alır.

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Maşallah abi cok güzel uçmuş. Hayırlı olsun yeni heliniz :)

Teşekkürler Tahir, çok daha iyileri sizlerin olsun!

Türker Akgün' Alıntı:
Ömer Abi öncelikle Cihan'ı o güzel karne için tebrik ederim. :bravo:

Bence sende bir baba olarak ona alınabilecek en güzel hediyelerden birini vermişsin. :) Şimdiden karanlık tarafa geçmiş olduğu içinse Cihan'ı ayrıca tebrik ediyorum. :lollol: :lol:
Helici olarak yapacağı tüm aksiyonlarla ilgili elimden gelen birşey olduğunda her zaman desteğe hazır olduğumu bilsin. :laugh:

Böyle başarılı, saygılı, yetenekli ve daha bir dolu güzel özelliğe sahip bir evlat yetiştirdiğiniz için başta seni ve tüm Erkan ailesini saygıyla selamlarım. :saygilar:

Türker, desteğin ve güzel sözlerin için çok sağol gerçekten! Bahçe buluşmalarında birlikte uçuş yapmaktan çok memnun oluruz.

Çocuklar bize en güzel hediye, onları önce "insan" ve iyi birer birey olarak görebilmek ise bize çok daha büyük bir hediye! :) Bütün çocukların mutlu olduğu bir dünya ise en büyük dileğimiz. :)

Bu yaşta 6 kanal kullanmak... biz otuzundan sonra başlayabildik.

Umarım başarısı artarak devam eder ve ona alacağınız hediyenin büyüklüğü de buna paralel olarak artar.

Cahit Kaş' Alıntı:
Bu yaşta 6 kanal kullanmak... biz otuzundan sonra başlayabildik.

Umarım başarısı artarak devam eder ve ona alacağınız hediyenin büyüklüğü de buna paralel olarak artar.

Çok teşekkürler, umarım öyle olur, biz de imkanlarımız elverdiğince destek olmaya çalışırız.

karne süpermiş cihan. Tebrikler.genç yaşta bu modelcilere uyupta heliye başlama abicim.bak baban bile kırkından sonra doğru yola bulup heliyi bıraktı.

Erken yaşta bu hobiyi tanıdığı için çok şanslı. Tebrikler Cihan'a. :thumbup: