Balikesir Buluşmaları (Ana Başlık)

Ozledigimiz bulusmalar bunlar! ?

Gecmis olsun Emre, modelin durumu nasil? Yeniden toplanacak mi, yenilenip tazelenecek mi?

• Beğen
Tepkiler: Emre Yolcu
Süpriz bir çıkartma yaparak Dinçer abi ile atlayıp gittik Balıkesir'e, baktık duyan geliyor, bir kaç saat sonra eline helisini kırbacını alan sahaya geldi, her uçan bir sonraki uçuşun üstüne birşeyler katarak yaptı bir sonraki uçuşunu.

Öyle ki o kadar çok elendik ki kırımlar arızalar umrumuzda olmadı ?

Kısaca benim gün sonu ana dişlimi Emre kardeşim sert uçuşunda eritti ?

Hemen değiştirdik, o gazla bol tic tock lu falan sert bir uçuşta ben yaptım artık günü kapattım derken bir pilim daha dolu olduğunu fark ettim, baktım Emre modeli kırmış masum, masum geziyor hadi dedim bunu da sen uç. Daha paller dönemden start verdiği gibi esc alev aldı güle, güle söndürdük heliyi?

O konuya daha sonra değinecem.

Günün en şanslı adamı Dinçer abi oldu kırımsız, sorunuz tertemiz döndü eve ?akşam eve gidince atarım bende birşeyler

Hakikaten en çok eğlendiğim buluşmalardan biriydi,
Uçan herkes hakkını verdi, Emre yine bizi coşturdu, Orhan'ın gelişim hikayesini dinleyince utandık :evil:
Balıkesir ekibine tekrar teşekkür ederiz, efsane bir gündü,
Ben de kırım yaşadım, havada pil konnektörü çıktı, Akifin heli de Emre'nin zulmüne dayanamadı, konnektör eritti :evil:
Genel olarak hep elektriksel problemlerden kırım oldu, pilotajtan hiç olmadı.
Pallerime nazar değdi :lol::lol: Sadece paller kırıldı diyebilirim,
O kadar eğlendik ki fotoğraf video çekmek aklımıza gelmedi.

Orhan gerçekten kısa sürede çok iyi bir seviye gelmiş hepimiz şaşırdık, Doğukan'dan sonra gördüğüm en hızlı gelişen pilot ?

Vay arkadaş ne buluşma olmuş, harikasınız :thumbup::bravo:

Bolca aksilik ve kırım yaşanmış ama keyifler yerinde ki en önemlisi de bu :thumbup:

Modelciliğin gün geçtikçe kan kaybettiği şu günlerde böylesi güzel buluşmaları görmek insanda az da olsa bir ümit veriyor :)
Tüm paylaşımlar için teşekkür ederiz arkadaşlar. Sayenizde gelmiş kadar olduk :RCKolik:

Şu bahar gelse de şöyle hep beraber güzel bir GÖLYAKA buluşması yapsak ;)

Aman aman aman ne buluşmaydı arkadaş çok keyifliydi ,güldük,eğlendik birazda kırdık ama günün sonunda evimize mutlu ve stresimizi atmış olarak döndük.Bizi balıkesirde ağırlayan arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz bir sonraki buluşmayı iple çekiyoruz sayınında artmasını istiyoruz. Benim talebim bu yönde herkezi bekliyoruz.:saygilar::yuppi::RCKolik: 'e de bizi böylesi insanlarla tanıştırdığı için ayrıca teşekkür ediyorum :coolxf: