Balıkesir 'den Herkese Merhaba

fthmrcn

Yeni Uye
Web sitesi
www.modelteknikleri.com
Selam. 1991 yılında başladığım modelciliğe kendi çapımda devam etmeye çalışıyorum. Balıkesir merkezde ikamet ediyorum. RC olarak daha çok kendi yaptığım modelleri kullanmayı seviyorum. Şimdilik elektrikli modeller kullansamda yakın zamanda hem teknede hemde uçakta patlara geçmeyi düşünüyorum. Saygılar

Fatih Bey aramıza Hoşgeldiniz,

Özellikle teknede yapmayı planladığınız patlar modeli çok merak ettim doğrusu. Bu zaman kadar gördüklerim hep elektrikliydi.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Fatih Bey aramıza Hoşgeldiniz,

Özellikle teknede yapmayı planladığınız patlar modeli çok merak ettim doğrusu. Bu zaman kadar gördüklerim hep elektrikliydi.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Türker bey patlar olarak düşündüğüm model muhtemelen 1300 mm. lik WASABI olacak.

Mehmet bey hoşbulduk.

Hoş geldiniz
Teknede sanırım kendi çapında bambaşka bir keyif olsa gerek.

cihan topcu' Alıntı:
Hoş geldiniz
Teknede sanırım kendi çapında bambaşka bir keyif olsa gerek.
Kesinlikle başlı başına bir zevk %p Ayrıca keşfedilmesi, uğraşıp ve araştırılması gereken ayrı bir dünya ;) Sırf bir ara ben de niyetlendim şöyle özellikle jet ski tarzında hızlı bir şey almak için ama sonradan hemen toparladım kendimi ve vazgeçtim :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle başlı başına bir zevk %p Ayrıca keşfedilmesi, uğraşıp ve araştırılması gereken ayrı bir dünya ;) Sırf bir ara ben de niyetlendim şöyle özellikle jet ski tarzında hızlı bir şey almak için ama sonradan hemen toparladım kendimi ve vazgeçtim :laugh:

Mehmet bey Yol yakınken mi dönündünüz yoksa bir süreliğine mi ertelediniz

cihan topcu' Alıntı:
Mehmet bey Yol yakınken mi dönündünüz yoksa bir süreliğine mi ertelediniz
Şimdilik döndüm diye biliyorum ama yine de büyük konuşmamak lazım :laugh:

Fatih MERCAN' Alıntı:
Türker bey patlar olarak düşündüğüm model muhtemelen 1300 mm. lik WASABI olacak.
...
Inşallah videolarını izlemek ve bu heyecanı paylaşmak kısmet olur. :)

Sizinde dediğiniz gibi ayrı bir zevk ve dünya. Statik modeller ile başlamıştım daha sonra dinamik olarak ilgilenmeye başladım teknelerle. Sonrasında uçağa dönüş...

Konu için uygun yer bulamadığımdan buraya ekliyorum.. Pervane çapı az büyük olduğundan tekne takla atma eğiliminde...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hoşgeldiniz Fatih bey, Keyifli forumlar...

Merhaba hoşbulduk..

Bir diğer video (temkinli sürüş :D )

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fatih Bey video paylaşımları için teşekkürler. :bravo:
Özellikle ikinci videodaki müzik seçimi gerçekten çok hoş olmuş. :laugh:
Tekne ile ilgili cahil olmama rağmen bir izleyici olarak modelden etkilendim ve meraklandım açıkçası. :coolxf:

Eğer müsait bir zamanınızda bu videosunu izlediğimiz modelle alakalı teknik bilgileri ve tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirseniz videolarla birlikte bir konu haline getirir ve forumumuzdaki Rc-tekne bölümünün kurdelasını sizinle birlikte keserek açılışını yapmış oluruz. %p

Türker bey
Kendim de imzamda da belirttiğim gibi forumunun yöneticisiyim. Burası ile tanışmam Çağdaş arkadışımızla tanışıp uçuşa gitmemden sonra olmuştur. Önceleri bariz ağırlıklı tekne üzerine kurulmuştu forumumuz sonradan geliştikçe RC ler plastik modeller vs. genişledi. Orada yapım aşamalarının tümünü yayınlar yapacak arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırız. Kısacası yaptığım modellerin tümüne ait yapım aşamalarının resimleri mevcut. Tekne yada uçak hepsinin resimlerini paylaşabilirim.