başiskele sahili hava çekimi ağaca dikkat :D

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 2,466
A

altan

Guest
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

fpv'ye adım adım tecrübe deneme eğlence ben bu hobiyi çooook seviyorum.teşekkürler sayın ağabeylerim,hocalarım ve bu videoyu yüklememe yardımcı olan mehmet küçüksarı hocama.incecik ağacı nasıl tutturdum ama ;D

Ynt: başiskele sahili hava çekimi ağaca dikkat :D

Evet ya :) Git o agaca çarp deseler yapamazsın ;D Ama harbi dayanaklı bir uçakmış, yapılanlara karşı hala uçmaya devam ediyor :):)

Tebrik ederim Altan Bey, havadan görünce bir başka gözüküyor Başiskele :)

O densiz ağaç tamamen bir nazarlık olmuş ;D

Uçmak gerçekten başka birşey, iyiki başladınız bu hobiye...

Puhahahaha.. İyiymiş valla plajdaki dalsız budaksız tek ağaca git çarp. Altan abicim sen çaktırmadan fpv gözlüğümü kullanıyon yoksa. Bu arada hava çekimlerin çok güzel Altan abicim. Eline sağlık. Bu uçak şu kanatları yukarı doğru olan mı?

YUCEL' Alıntı:
Puhahahaha.. İyiymiş valla plajdaki dalsız budaksız tek ağaca git çarp. Altan abicim sen çaktırmadan fpv gözlüğümü kullanıyon yoksa. Bu arada hava çekimlerin çok güzel Altan abicim. Eline sağlık. Bu uçak şu kanatları yukarı doğru olan mı?
yok o sarı olanı söylüyorsan o değil.kırmızı olan cefakar,vefakar,fedakar uçağım kuyruğu oklavadan olan ;D

Altan, sen şimdi o uçağa "börrek" te açtırırsın... Ayrıca müzikleri çok beğendim, çalan söyleyen?

omer' Alıntı:
Altan, sen şimdi o uçağa "börrek" te açtırırsın... Ayrıca müzikleri çok beğendim, çalan söyleyen?

abi youtubee movie maker da seçenekler de veriyor hoşuma gitti valla kim söyler ne söyler bilmiyorum :coolxf:

takgun' Alıntı:
Tebrik ederim Altan Bey, havadan görünce bir başka gözüküyor Başiskele :)

O densiz ağaç tamamen bir nazarlık olmuş ;D

Uçmak gerçekten başka birşey, iyiki başladınız bu hobiye...
sizlerle tanışma da en az bu hobi kadar güzel ....