Batarya Punta Makinası Yapalım

Doğanay Berk

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Laptop Batarya Punta Kaynak Makinesi yapımı hakkında aradığınız tüm bilgiler aşağıdaki web sayfasında mevcut.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merak eden ve ihtiyacı olanlara yaralı olacağını umarım.

Herkese kolay gelsin.

Merhaba. Cihaz güzel olmakla birlikte maliyetide yüksek. Bunun yerine ben. Super kapasitör kullanıyorum. Ufak tefek işlerde fazlasıyla iş görüyor. Hatta aldığım 2.el kondansatörler grup olarak satılıyordu 72 adedi bir arada aldım. İhtiyacı olan varsa 150TL'den gönderebilirim.

Nasıl kullanıldığı hakkında video da ekliyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merhaba. Cihaz güzel olmakla birlikte maliyetide yüksek. Bunun yerine ben. Super kapasitör kullanıyorum. Ufak tefek işlerde fazlasıyla iş görüyor. Hatta aldığım 2.el kondansatörler grup olarak satılıyordu 72 adedi bir arada aldım. İhtiyacı olan varsa 150TL'den gönderebilirim.

Nasıl kullanıldığı hakkında video da ekliyorum.
Çok iyi. Ne kadar basit o kadar güzel.

Bu da benim tasarımım...

Paylaşımlarınız için teşekkürler beyler. Burada önemli olan süreklilik ve kalite. Cihaz istediğiriz anda elimizin altında hazır. Herhangi bir bataryayı yada kapasitörü
şarj eteme derdimizin olmaması. Hang kalitede punta yacak kaygısı yok. Çünkü stabil. 42 amper 2 saniye ayarında adete 40 bin tl değerindeki kaliteli bir cihaz
kadar iyi punta yapıyor. Ayrıca yüzlerce pili punta kalitesinden kayıp vermeden puntalayabilirsiniz.

Bu tür cihazlarda önemli olan kaliteli ve devamlılık arzeden performans ve üretimi elde etmektir.

Bu tür cihazlarda önemli olan kaliteli ve devamlılık arzeden performans ve üretimi elde etmektir.
Bence yanılıyorsun. Burası profesyonel elektronik tasarım forumu olsa haklısın da "modelcilik" forumunun temel felsefesi bu değil.:lollol: Modelci denilen yaratık, minimum kaynak kullanımı ile kendi yaptığı alet ile tek bir punta bile yaptığında amacına ulaşmış olur ve mutlu olur.

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin