Beastx usb2sys kablo

Özgür Öztürk

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Beastx plus fbl ünitenin bir pc arayüzü varmı ? Usb2sys kablo yazılımı güncelleme haricinde bir işe yarar mı ?
Kabloyu alsan iyi olur diyrn varmı ?

Bir soru daha . Standart kutu içeriğinde spektrum uyudu kablosu çıkıyormu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
5-10 dakika ara ile yeni mesaj yazmak yerine, lütfen son mesajınızı “DÜZENLE” diyerek revize ediniz. Böylece gereksiz mesaj kirliliğinin önüne geçmiş oluruz :)

O arada birisi yazarsa mesaj değiştiği için farklı bir algı oluşabilir ihtimaline karşılık yeni mesaj yazdım ama bundan sonra mutlaka dediğiniz gibi yaparım . Kulağım acıdı resmen :lol::evil:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Beastx plus fbl ünitenin bir pc arayüzü varmı ? Usb2sys kablo yazılımı güncelleme haricinde bir işe yarar mı ?
Kabloyu alsan iyi olur diyrn varmı ?

Bir soru daha . Standart kutu içeriğinde spektrum uyudu kablosu çıkıyormu ?
Bildiğim kadarıyla kablo ile sadece yazılım güncellemesi yapılabiliyor. @Doğukan Ocak bu konuyu gördüğünde daha detaylı bilgi verecektir.

Selam,
paket içerisinden spektrum adaptörü çıkmıyor diye biliyorum, pc bağlantı kablosuyla normal ünite ayarı yapılabiliyor.

Kabloyu almanıza gerek yok, kendiniz yapabilirsiniz,

Bunu başka bir konuda ele almıştık diye hatırlıyorum kablo şemasıyla

Arkadaşlar yeni bir soru daha beastx ile ilgili . Kafama takıldı . Benim servolar alzrc DS452-S çalışma ve frekansı 1520us /333hz .Beatsx plus 4.2 kullanıcı bilgilerinde max 200hz min 50hz ( default ) olarak seçilebiliyor . 200hz mi seçmeliyim ?

Arkadaşlar yeni bir soru daha beastx ile ilgili . Kafama takıldı . Benim servolar alzrc DS452-S çalışma ve frekansı 1520us /333hz .Beatsx plus 4.2 kullanıcı bilgilerinde max 200hz min 50hz ( default ) olarak seçilebiliyor . 200hz mi seçmeliyim ?
Cyclic kullanımda genelde 200hz oluyor, daha üstünü cyclic de kullanımına rastlamadım,
Genelde kuyrukta 333mhz kullanılıyor

Servonun frekansından düşük çalıştırırsanız sıkıntı yok, Ancak servonun belirtilen frekansından yüksek seçerseniz servoyu yakarsınız

• Beğen
Tepkiler: Özgür Öztürk