beginner uçak

lykon35

Yeni Uye
Merhabalar
yeni başlayan birisi için kumandası,simülasyonu dahil bildiğiniz bir model ve deneyimi olan var mıdır acaba?

beginner uçak

wing tiger yada wing dragon yeterli sim kablosu fln cıkıyor içinden gayet iyi modellerdir her ikiside kırım derdi istemem derseniz wing dragon uçuş karakteristiği isterseniz wing tiger idealdir.

beginner uçak

Bu ürünler hakkında yorumlarınızı alabilir miyim peki ?
:saygilar:

beginner uçak

1-piper cub başlangıç uçagı değildir.gerek kanat yapısı gerek karakteristiği olsun.
2-cessna 182 cessna kullandım hem sport hem trainer bir modeldir.model gayet guzeldir.önerirebilirim.ama kırım korkusu oluyor scale bir model oldugu için.kanat acıklıgı daha geniş yada dihedral acısı olan bir model daha iyi olurdu.
3-wing dragon.ustune 50-100tl arası masraf yaparım derseniz on numara model cessnadan daha iyi bence.fırçalı motor sokulup fırçasız takmak daha performanslı olur.ama ileride yaparım bana trainer lazım derseniz masrafsızda uçar.zaten rtf model ama fırçalı motorların komurleri bir sure sonra biter ve değiştirmek gerekir o zaman fırçasıza geçersiniz o da olur.
bana sorarsanız 3-2-1 gibi bir sıralama yaparım.
dragonda hiç ugrasmayayım derseniz https://thkmodelucak.com/store/product/1001-wingdrgn-sprstr-24-ghz-0122022 bu model alırdım ben olsam.