Bir jet uçağının doğuşu

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
F 104 Starfighter yapımını detaylı şekilde görüntülemiş. :thumbup:

Bazı merak edilen konular hakkında fikir edinebilmek için güzel bir çalışma olmuş. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir jet uçağının doğuşu

Detayları da öğrendik, biz bundan birtane ne zaman yapacağız peki Celalettin abi. :laugh: :lollol:

Bir jet uçağının doğuşu

Türker Akgün' Alıntı:
Detayları da öğrendik, biz bundan birtane ne zaman yapacağız peki Celalettin abi. :laugh: :lollol:

O arkadaşın imkanlara sahip olur olmaz başlamayı düşünüyorum :yuppi: hatta ben 2 saatlik adam gibi film çekmezsem namerdim. :lollol:

Bir jet uçağının doğuşu

abi baştan sona izledim f104 un tipini sevmem ama adam ugrasmıs emek vermiş mükemmel bence keşke imkan olsada yapsak :)

Bir jet uçağının doğuşu

Celalettin Yazkan' Alıntı:
O arkadaşın imkanlara sahip olur olmaz başlamayı düşünüyorum :yuppi: hatta ben 2 saatlik adam gibi film çekmezsem namerdim. :lollol:
iyi de abi bu iş böyle olmayacak gibi. Biz en iyisi imece usulü yapalım bir jet. :lollol: Yoksa biz o imkanları bulana kadar ışınlamayı bulacaklar. :lol:

Ne biliym ben ön tekerini yapayim falan. :RCKolik:

Bir jet uçağının doğuşu

Siz 2 saatlik filmini çekin , ben koynuma alıp sabaha kadar sarılıp yatmazsam namerdim...... :lollol:

Bir jet uçağının doğuşu

Süper gerçekten cok büyük emek vermiş %p

Bir jet uçağının doğuşu

Helikopter versiyonunu yapmayı düşündüm , 2500 usd motor , 2000 usd fusalage tutuyor sadece . Birde onları buraya getirmek nasıl olacak , türbin motor gümrükte problem yaparmı bir sürü sorun.

Bir jet uçağının doğuşu

İlker bey kesinlikle takılır çünkü gümrükçü abiler de google amcayi efektif olarak kullaniyorlar.

Bir jet uçağının doğuşu

Montaj, video düzenleme dahil gerçekten çok büyük bir emek var :thumbup: