Bir kaza bin nasihat

Bir kaza bin nasihat

Esc kablolarinin ucu acik olup da, birbirine temas hali olmasin? Escnin baska turlu yanmasi mumkun gorunmuyor

Bir kaza bin nasihat

Şimdi arkadaşlar, bu gün özellikle deneme yapmak için, saat 16.30 da, bildiğiniz en dandiğinden; ;D tower pro 40 amper esc'nin motor fişleri çekili halde, başladım çalıştırmaya, arada gittim geldim, gaz falanda verdim, ayrıca daha da zorlayayım diye soğutucularını bile söktüm zavallının. Şu an enerjisini kestim ki, saat 23.00 sadece BEC'i süren 2 adet transistör hafiiif ısınmış vaziyette, bilgilerinize. ;)

Bir kaza bin nasihat

Levent Uygun' Alıntı:
Şimdi arkadaşlar, bu gün özellikle deneme yapmak için, saat 16.30 da, bildiğiniz en dandiğinden; ;D tower pro 40 amper esc'nin motor fişleri çekili halde, başladım çalıştırmaya, arada gittim geldim, gaz falanda verdim, ayrıca daha da zorlayayım diye soğutucularını bile söktüm zavallının. Şu an enerjisini kestim ki, saat 23.00 sadece BEC'i süren 2 adet transistör hafiiif ısınmış vaziyette, bilgilerinize. ;)

En garanti deneyim bu işte... :D , önce bir deneyelim bakalım , eee bir şey olmuyormuş... :laugh: , harikasın Levent abi :thumbup: , bence Emre'nin cevap en mantıklısı....Konnektörlerdeki makaronlar sıyrılmış olabilir , bir anlık spark , belki yakmış olabilir.konnektör makaronları sıyrık değilse bile , eğer avg kabloları biraz uzunsa , bir anlık dalgınlıkla alırken koyarken falan , uçları birbirine çarpmış da olabilir...