Bir sorum olacak satın alımla ilgili.

Anonim Adam

Yeni Uye
Ben bu hobiye tutulalı tam 1 hafta oldu :D Ama v911 veya v955'i istanbulda nerden alacağımı bilemiyorum. Gerçi şöyle diyim İstanbul içi nerden alacağımı bilemiyorum. İnternetten satın alma işleri bana güvenilir gelmiyor. Hep bir aksilik çıkıyor internetten sipariş edince. İstanbulda heliyi nerden alacağımı söylermisiniz ? Şimdiden teşekkürler :saygilar:

Tüm Rckolik ailesine teşekkürler cevap için. :RCKolik:

Egecim Sanal pazardan alırsan bir sorunla karşilaşmazsın. İnternet sitelerinde fiyat olarak daha ucuza bulabilirsin.Sana tavsiyem Sanalpazar.comdan alman..

Self olarak alsam daha iyi olur :thumbup: Sizden tek isteğim istanbulda satacak mekan söylemeniz :halay: arabasız giderim vallahi :D

Egecim yaşın itibari ile pek bir şey demeyeceğim (zira üye olup, direkt hemen sorun ile ilgili konu açmışsın) ama sadece şu kadarını söyleyeyim, forumumuzda V911 kullanıcı pek yok.

Burada daha büyük modeller ile ilgilenen abilerin var. Umarım başka yerlerden mesela Google'dan aradığın bilgileri bulabilirsin.

Mehmet abicim kusura bakma dağdan inme rc formu görme gibi oldu ama :D RC araçları satan biryer buldum anadolu yakasında. Hem sim. Kumandası hemde v911 alacağım . Dongle edecektim ama kumandayla aynı fiyata denk geliyor. En iyi kumanda almak dedim. Yinede yardım için teşekkürler. :saygilar: Araştırmaya devam :laugh:

Kardeşim modelini aldıkdan sonra bir sorun olursa her türlü yardımcı olurum sana.Bende v911 kullanıyorum gerçi suan motor bekliyorum ama az çok bilgi sahibiyim.Msj atman yeterli