blade co2 pro

etazon

Yeni Uye
slm ustalar model heli almak icin arastirmalarım dvm ediyor netten blade co2 pro buldum.ikinci el kumandalı hic kullanilmamis bir model 500 tl fiyati var sizce nasıldır.kırım icin yedek parcalari yok.herhangi bir aksilikte parcalari bulunabilirmi

blade co2 pro

Link verebilir misiniz. İlk defa duydum modeli

blade co2 pro

Blade Cp pro olmasın o modelin ismi.Başlangıç için tavsiye edemem.Eski bir modeldir , parça sıkıntısı olacağını zannetmem (yurtdışı olarak) ama teknolojisi geri kalmış , flybarlı bir modeldir.Fiyat olarak da biraz yüksek geldi , 500 liraya gayet güzel toplu bir 450 model bulunur , hatta 500 sınıflar bile artık o paraya bulunabiliyor.
Hiç tecrübeniz yoksa önce bir simülasyon kumandası edinin , ardından 6 kanal bir mikro model alın (v977 gibi)...Daha sonra 450 sınıfı bir model ya da daha üstü ile devam edersiniz.

blade co2 pro

450 sınıfı bir heli ve dx8 aldım tavsiyeleriniz icin tesekkurler hakan bey

blade co2 pro

Rica ederim Mehmet bey , hayırlı olsun , yine de bir mikro edinip pilotajınız olgunlaştıktan sonra 450 sınıfı uçurmanızı öneririm.

blade co2 pro

önerileriniz için tesekkur ederim forumda kumandanın bölümlerini tanıtan bir başlık bulamadım malum bir sürü dügme var kumandada :) kumandayı bilgisayara bağlayıp sim çalısmak istiyorum.

blade co2 pro

Bence siz Manisa buluşmalarına Nesimi Beyin yanına giderseniz mutlaka gereken konularda yardımcı olacaktır.

blade co2 pro

tevfik bey öncelikle cok tesekkur ederim forumda buluşmalara baktım manisa ile ilgili birsey bulamadım.eğer buluşma olursa katılmak isterim.

blade co2 pro

Mehmet ucagök' Alıntı:
tevfik bey öncelikle cok tesekkur ederim forumda buluşmalara baktım manisa ile ilgili birsey bulamadım.eğer buluşma olursa katılmak isterim.

blade co2 pro

Mehmet ucagök' Alıntı:

Mehmet bey yarın kocaeli buluşması var bekleriz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi