BN-2 İslander

BN-2 İslander

Çok güzel uçmuş uçak tekrar hayırlı olsun

BN-2 İslander

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Çok güzel bir uçak hayırlı olsun kırımsız uçuşlar.
Kadir Kurt' Alıntı:
Çok güzel uçmuş uçak tekrar hayırlı olsun
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eline sağlık, güzel uçuş, güzel bir video :thumbup: :bravo: Tekrar hayırlı uğurlu olsun Ömer :halay:
Çok teşekkür ederim herkese :saygilar: , scale severlere tavsiye ederim Islanderi :coolxf:

Arda Erkan' Alıntı:
Ömer hayırlı olsun. Uçak ve uçuş oldukça güzel gözüküyor. Eline sağlık.

Bu arada pisti beğendin mi ? Bende bir ara gitmek istiyorum.

Sanki etrafı fazla dolu gözüküyor.
Teşekkürler Arda abi :D
Pist çok şık olmuş,şarj için prizler mevcut,seyirci için tel kafes mevcut; fakat pilotu birazcık zorluyor, hem sağdan hem soldan alçalma sıkıntılı bunun yanında birde tam uçuş alanında 4-5 kadar yüksek kavak var.(yinede Mamak ve Gölbaşındaki pistlere göre yakın olduğu için bana göre güzel :thumbup: )
Helikopter için düşüncek olursak pistin sağ tarafında yeterli açıklık var diye düşünüyorum :agreed:
Ben bu haftasonuda gitmeyi düşünüyorum,gelmek istersen haberlerşelim beraber gidelim abi :)

BN-2 İslander

Ömer Faruk Üzmez' Alıntı:
Çok teşekkür ederim herkese :saygilar: , scale severlere tavsiye ederim Islanderi :coolxf:

Teşekkürler Arda abi :D
Pist çok şık olmuş,şarj için prizler mevcut,seyirci için tel kafes mevcut; fakat pilotu birazcık zorluyor, hem sağdan hem soldan alçalma sıkıntılı bunun yanında birde tam uçuş alanında 4-5 kadar yüksek kavak var.(yinede Mamak ve Gölbaşındaki pistlere göre yakın olduğu için bana göre güzel :thumbup: )
Helikopter için düşüncek olursak pistin sağ tarafında yeterli açıklık var diye düşünüyorum :agreed:
Ben bu haftasonuda gitmeyi düşünüyorum,gelmek istersen haberlerşelim beraber gidelim abi :)

Şarj için prizler güzelmiş :thumbup: Ben genelde hafta içi izinli oluyorum ama denk gelirse haberleşiriz dostum :thumbup:

BN-2 İslander

Arda Erkan' Alıntı:
Şarj için prizler güzelmiş :thumbup: Ben genelde hafta içi izinli oluyorum ama denk gelirse haberleşiriz dostum :thumbup:
Çok iyi olur abi :D Ben boş olduğum için haftaiçide gidiyorum uçuşlara, iyi akşamlar :saygilar:

BN-2 İslander

Runcam+islander=

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

BN-2 İslander

Ellerine sağlık Ömer Faruk, güzel bir uçuş ve çekim olmuş :thumbup:

Bu arada uçtuğunuz mekanın adı neydi, biliyordum ama hatırlayamadım bir türlü :rolleyes:

BN-2 İslander

Ömer Faruk Üzmez' Alıntı:
Uçağı uçurmak için Mühye köyündeki Çankaya belediyesinin model uçak pistine gittim,ayrıca bu pisttede ilk uçuşum oldu :)
Sanirim burası Mehmet[emoji4]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Sanirim burası Mehmet[emoji4]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok abi. Mühye köyündeki Çankaya belediyesinin yaptığı yer şehir içerisinde bir yer. Burası kısmı özel mi ne ? Üyeler ancak kullanabiliyor diye biliyorum.

BN-2 İslander

Ellerinize sağlık.
O pist açıldı mı. Gölbaşı civarındaydı. Yazın gittiğimizde kapalı dedi bir bekçi vardı.

Ankara olarak bir ekip yapmanız halinde oğlumla gelmeyi isteriz.

BN-2 İslander

Yok Celalettin abi burası çankayadaki pist değil :) Mehmet abi bu uçtuğum yer Gölbaşında bulunan artık uçuş olmayan bir ultralight havaalanı,uçuş yapmadıkları için artık modelciler faydalanıyor :thumbup:
Ali hocam ben Ankarada yeniyim o yüzden çok tanıdığım yok.Benimde bu gölbaşındaki pisti 2 veya 3 oldu kullandığım hep açık oluyor.Haftasonu en az 7-8 modelci oluyor.Sizide bekleriz uçuşlara :)
:RCKolik:

BN-2 İslander

Hafta sonu hangi günler saat kaçta gidiyorsunuz değerli kardeşim. Bir ara mülaki olalım.

BN-2 İslander

Ali hocam genelde pazar günleri öğleden sonra geliyor modelciler gün batana kadar duruyorlar.Gölbaşındaki pistte yeni olduğum için cumartesi uçuşa giden varmı bilmiyorum.Tabi hocam çok iyi olur gölbaşına gelmeyi düşündüğünüzde haberleşelim aynı saatlerde gideriz :agreed: :saygilar: