Brain Enerji Problemi

Brain Enerji Problemi

tamerkaymakci' Alıntı:
Geçmiş olsun Arda ve Oğulcan. Böyle bir problem duymamıştım öğrendiğimiz iyi oldu. Bundan sonra kontrol ederim artık

Sağlık olsun abi. Forumumuz için faydalı bir tecrübe oldu en azından. :)

Brain Enerji Problemi

böyle bişey daha önce hiç birimizin başına gelmediği için şahsen ünite ısınmış mı diye bakmak gibi bi düşünce bile geçmezdi aklımdan ama ne olur ne olmaz bundan sonra ki her uçuş ve ayar sonrası bi parmak basarım üniteye ne olur ne olmaz

Brain Enerji Problemi

Arda Erkan' Alıntı:
.....Sağlık olsun braine mail attım bu şekilde ısınan üniteleri kusurlu ünite olarak görüyorlar zaten ve geri gönderim yapıyorlar. Ama tamir olcaksa ben güvenip takmam yenisini göndermeleri lazım. :laugh:

İkon ve brain kullanan herkes parmağını bir üniteye değsin bence. :)
Demek ki bir seri üretim hatası söz konusu :rolleyes: İlk defa duymuş olduk :-\

Brain Enerji Problemi

Valla ben şimdiye kadar hiç böyle bir sorun yaşamadım, ısınma da yok.. Şanssızlık olmuş. Elektronik alet tabi, bazen kafasına göre sorun çıkartası geliyor..

Brain Enerji Problemi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Demek ki bir seri üretim hatası söz konusu :rolleyes: İlk defa duymuş olduk :-\

Öyle abi bende ilk defa böyle bişey gördüm ve duydum. Hatrı sayılır şekilde aynı sorunu yaşayanları görünce durum az çok netleşti.

Emre Kaman' Alıntı:
Valla ben şimdiye kadar hiç böyle bir sorun yaşamadım, ısınma da yok.. Şanssızlık olmuş. Elektronik alet tabi, bazen kafasına göre sorun çıkartası geliyor..

Aynen şansızlık oldu abi bende zaten başda hiç böyle birşey duymadğım için denemedğim şey kalmadı ama biraz araştırınca sorunu sadece bizim yaşamadığımızda ortada. Yapacak bişey yok brainle iletişime geçip video filan göndeririz artık.