Brain2 IOS Cep telefonu Uygulamasi Hakkinda

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Gectigimiz hafta bizden Safak arkadasimiz Brain2'nin bluetooth versiyonunu aldi. Ozellikle sahada PC'den bagimsiz olarak ayar ayar yapabilmek cok guzel bir ozellik :thumbup:

Yanliz Helifreak takip edebildigim kadari ile Android uygulamasindan farkli olarak IOS versiyonunda bir sikinti varmis. Ozellikle Basic ayarlara girince bazi seyler bozuluyormus.

Ozetle sahada Safakla paylastigimiz bu bilgiyi sizlerle de paylasmak istedik %p

Yeni IOS uygulamasi cikincaya kadar Apple cep telefonlarindan uniteye baglanmamakta bizce buyuk yarar var

Detaylar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi bilgilendirme için tekrar teşekkürler. Belliki bendeki eski versiyonu, rescue menusu yok çünkü. Gerçi helifreakte rescue ile alakalı bahsetmemişler, genel olarak basic modda sıkıntı var demişler. Neyse zaten dediğin gibi problem giderilene kadar kullanmamak en doğrusu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Brain2 için iOS uygulaması henüz çıkmadı bildiğim kadarıyla arkadaşlar. Bende yeni BT modülü olmadığı için pek takip etmedim.

Emre Kaman' Alıntı:
Brain2 için iOS uygulaması henüz çıkmadı bildiğim kadarıyla arkadaşlar. Bende yeni BT modülü olmadığı için pek takip etmedim.

Brain 2 için ayrı bir uygulama var mı bilmiyorum Emre abi. Ama ben mevcut uygulama ile girebiliyorum. Tabi artık yeni yazılım gelene kadar kullanmam diye düşünüyorum. :)

Rescue kısmı yok uygulamada

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kullanmamakta fayda var, zira henüz çıkmadı son versiyona uygun ios uygulaması.

Şafak, beklenen IOS için yeni yazılım piyasaya çıkmış, haberin olsun ;)

Unite varsayilan olarak bu baglanti ozelligi ile mi geliyor yoksa ilave bluetooth modulu gerekiyor mu ?

Benim eski raf susu 450sev2'ye tarot flybarless kafa aldim bir unite arayisindayim cokda pahalli olmayan.

Hikmet G' Alıntı:
Unite varsayilan olarak bu baglanti ozelligi ile mi geliyor yoksa ilave bluetooth modulu gerekiyor mu ?

Benim eski raf susu 450sev2'ye tarot flybarless kafa aldim bir unite arayisindayim cokda pahalli olmayan.

Ürünün iki seçeneği de var abi, istersen dahili BT modülü ile alıyorsun, istersen BT modülü içermeyen bir üniteye harici modül bağlıyorsun. 6 Farklı çeşidi var ünitenin;

Micro Brain - Mini Brain - Brain - Brain BT - Brain BT HD - Brain HD

Dogus ne yaptin karistirdin kafami :( Bunun kisasi lazim bana. Hikmet xxxx al :)

Hikmet G' Alıntı:
Dogus ne yaptin karistirdin kafami :( Bunun kisasi lazim bana. Hikmet xxxx al :)

Abi ben detayını bilmiyorum ama özellikleri şu abi ;

Ayarlar oluşturulduktan sonra saha da o kadar ayar yapmaya gerek kalıp kalmadığından emin değilim. Şayet her uçuş öncesi ayar yenilenmeyecekse ki farklı uçuş tarzlarına görede ayarlar özelleştirilebiliyormuş. 3 farklı ayar sunabiliyormuş ünite. O zaman Mini Brain 2 ile harici BT modülü tercih ederdim. Ayar işi bittikten sonra BT modülünü çıkarır ayırırdım. Daha sonra gelecek ünitelerimde de Brain tercih edersem bu seferde ekstradan dahili bluetooh için para vermemiş olurum.

Güncelleme gerekiyor diye düşündüm.

Şuan IOS için yeni versiyon mevcut.

Rescue özelliğine de BT ile ulaşılabiliyor.