bu siteden alışveriş yapan oldumu

alicinar

Yeni Uye
meraba abilerim. bu siteden blade 130x almayı dusunuyorum tavsıye edermısınız. ulke kısmında türkiyeyi secınce ındırımde yapıyo.

Valla Ali ben ilk defa duyuyorum. Bakalım arkadaşlardan ne cevap gelecek :rolleyes:

Avrupa sitesi bu, avrupadaki sitelerden alışveriş yaparken %16/23 arası KDV indirimi var genelde, alacak olursanız KDV indirimi yapınız diye ısrarcı olunuz. modelbau, idi sanırım ben zamanında webra 50 almıştım KDV indirimini yapmışlardı ( onlarda faturayı ilgili vergi dairesine veya gümrük işlerine, ibraz edip vergisinden mahsup ediyorlar)

arslan mert' Alıntı:
Avrupa sitesi bu, avrupadaki sitelerden alışveriş yaparken %16/23 arası KDV indirimi var genelde, alacak olursanız KDV indirimi yapınız diye ısrarcı olunuz. modelbau, idi sanırım ben zamanında webra 50 almıştım KDV indirimini yapmışlardı ( onlarda faturayı ilgili vergi dairesine veya gümrük işlerine, ibraz edip vergisinden mahsup ediyorlar)
Bak bunu ilk defa duyuyorum abi :rolleyes: Bilgilendirme için teşekkürler abi %p

Ben 2,4Ghz'ler çıkmadan önce 35Mhz radyo ve alıcıları ve bazı malzemeleri daha ucuz diye zamanında İngiltereden alırdım. Oradaki KDV oranı %17,5 olduğu için bu kadar düşerlerdi. Şimdi uzak doğu çıkınca cazibesi kalmadığı için uzun zamandır bir şey almıyorum.