bu siteden alışveriş yapan oldumu

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

alicinar

Yeni Uye
meraba abilerim. bu siteden blade 130x almayı dusunuyorum tavsıye edermısınız. ulke kısmında türkiyeyi secınce ındırımde yapıyo.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

Valla Ali ben ilk defa duyuyorum. Bakalım arkadaşlardan ne cevap gelecek :rolleyes:

Avrupa sitesi bu, avrupadaki sitelerden alışveriş yaparken %16/23 arası KDV indirimi var genelde, alacak olursanız KDV indirimi yapınız diye ısrarcı olunuz. modelbau, idi sanırım ben zamanında webra 50 almıştım KDV indirimini yapmışlardı ( onlarda faturayı ilgili vergi dairesine veya gümrük işlerine, ibraz edip vergisinden mahsup ediyorlar)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

arslan mert' Alıntı:
Avrupa sitesi bu, avrupadaki sitelerden alışveriş yaparken %16/23 arası KDV indirimi var genelde, alacak olursanız KDV indirimi yapınız diye ısrarcı olunuz. modelbau, idi sanırım ben zamanında webra 50 almıştım KDV indirimini yapmışlardı ( onlarda faturayı ilgili vergi dairesine veya gümrük işlerine, ibraz edip vergisinden mahsup ediyorlar)
Bak bunu ilk defa duyuyorum abi :rolleyes: Bilgilendirme için teşekkürler abi %p

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Multikopter

Ben 2,4Ghz'ler çıkmadan önce 35Mhz radyo ve alıcıları ve bazı malzemeleri daha ucuz diye zamanında İngiltereden alırdım. Oradaki KDV oranı %17,5 olduğu için bu kadar düşerlerdi. Şimdi uzak doğu çıkınca cazibesi kalmadığı için uzun zamandır bir şey almıyorum.