Bu uçaklarda olmak istermiydiniz?

Bunlarda biz model bile uçuramayız herhalde...Hele o Nepal'deki ne öyle?

Pilotlara şapha çıkarıyorum :saygilar: Gerçekten de helal olsun :bravo: :thumbup:

Çok güzel bir video. Ben pilotum diyen ancak buralara iniş kalkış yapabilir. Gibraltar daki pist en çok hoşuma giden. Pistin ortasından anayol geçiyor. Ne güzel. Bizde olsa diye düşündüm de, daha tren yollarını bile düzgün kontrol edemezken uçak pistinin ortasından araç geçirdiğimizi düşünemiyorum. :yuppi: :yuppi:

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Çok güzel bir video. Ben pilotum diyen ancak buralara iniş kalkış yapabilir. Gibraltar daki pist en çok hoşuma giden. Pistin ortasından anayol geçiyor. Ne güzel. Bizde olsa diye düşündüm de, daha tren yollarını bile düzgün kontrol edemezken uçak pistinin ortasından araç geçirdiğimizi düşünemiyorum. :yuppi: :yuppi:
Nesimi bey bir gemiye gibraltarda katılmıştım dünya gözüyle o pisti görmek nasip oldu.Bu arada bir şey daha söyleyeyim o yol iki farklı ülkeyi birbirine bağlıyor desem.Videoda üstte kalan kısmın yonetimi ispanyollarda altta kalan kısım ise İngilizlerde.Aslinda bizim gümrükçüleri gondereceksin kontrolden yol bosalamaz hicbir uçak da inemez[emoji12]

Nepaldeki Luka havaalanı çok hoşuma gitti. :D.....Kalktın kalktın , kalkamadın gideceğin yer belli zaten :lollol:

Rio de jenerio da iyimiş. Yüzme bilmeyeni uçağa almamak lazım, pist bitiyor deniz başlıyor :)

Bitince bizim Ordu Giresun havaalanınıda elkeriz, orasıda adrenalin dolu gözüküyor :)