Bumblebee Quadcopter ekipmanları ve ArduPilot Mega 2.6 APM Flight Control Board

İlgi Alanı
Multikopter
Konuyu açmamın nedeni marka adını vermek bu esc lerden ben yandım, kimse yanmasın ihbarı niteliğinde!!!
Ne ESC imiş yıkıp geçiriyor ortalığı, öyle bir ötüyorki kulakları tırmalıyor.
Türkiye piyasası sorunu çözemiyor.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

videoda anlaşılıyorki seslerden escler zaten programlamaya geçmiyor. throttle ı dip noktaya çekincede onay sesi gelmiyor. aksine escler uyarı veriyor throttle yukarıda diye. ilginç. sorunlu escler bunlardı diymi... set halinde mi aldınız bu multiyi yoksa sizmi topladınız...

Oktay Bey,

Şimdi bu konu geçenlerde bizlerle paylaştığınız ESC sorununun aynısı değil mi ? Hatta Zafer hocam konuya el atmış ve şu yorumu yapmıştı.

Eğer aynı sorunu son bir kez daha sorayım diyorsanız bence boşuna konu açtınız. Zira bu ESC'nin yenisini almaktan başka bir çözüm gözükmüyor ne yazık ki. Zira başka bir çözüm olsa inanın Zafer hocam bunu şimdiye kadar çoktan bulup, bizlerle paylaşmıştı ;)

Merhaba Mehmet bey
Konuyu açmamın nedeni marka adını vermek bu esc lerden ben yandım kimse yanmasın ihbarı niteliğinde
Set halinde alındı Frame+motor+ESC+Gimbal olarak, Uçuş kartı ve kumanda ekipmanları hariç.

Oktay Saraç' Alıntı:
Merhaba Mehmet bey
Konuyu açmamın nedeni marka adını vermek bu esc lerden ben yandım kimse yanmasın ihbarı niteliğinde
Set halinde alındı Frame+motor+ESC+Gimbal olarak, Uçuş kartı ve kumanda ekipmanları hariç.
Tamam şimdi oldu Oktay Bey. Hatta bu açıklamayı ilk mesaja ilave edelim ki dikkat çeksin :)

şunun için sordum çünkü rcgoups.com da hangi konu olduğunu bulamıyorum bu escler Naza ile aynı arayüzü kullanan bir kart için üretilmiş ve universal olmadığı yazıyordu bir yorumda. apm ile bu escler olmuyor mesela. zaten Zafer abide baya uğraşmış sonucu bildirmiş. Yeni escler tek çözüm size...