Burası Çanakkale

eestbann

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar ben Çanakkale'den Muhammet. ÇOMÜ sınıf öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. Uzun zamandır hava araçları ve rc merakım vardı ama bu 20-30 tl lik arabalardan öteye geçemedi :) en sonunda gözümü karartıp bi yerden başlamak gerektiğini düşünerek syma x5c-1 siparişi verdim bong.. üzerinden. bu tercihim quad tecrübesi 15 uçuş civarı olan biri için nasıldır?

Burası Çanakkale

Aramıza hosgeldin Muhammet. Oyuncak sınıfına giren fırçalı bu model başlangıç olarak sana bazı tecrübeler verecektir.

İlerleyen zamanlarda aşağıdaki bölümdeki konuları da okuyarak kendi modelin kendin toplayabilirsin :)

Burası Çanakkale

Aramıza hoşgeldin. Güzel bir cihaz. x5c'yi hala zevkle uçuruyorum.

Burası Çanakkale

Nerden almıştın cihazı ve eline ulaşması ne kadar zaman almıştı

Burası Çanakkale

Değerli kardeşim, ben sahibinden com sitesinden aldım. çinden sipariş edildiğinde gümrüğe takılmadığında, yanlış bir yere gitmez veya iade edilmezse yaklaşık 35-45 günde geliyor,

Hatta bir tanesini yüksek irtifada uçururken (70-80 mt) rüzgara kapıldı ve uçurduğumuz yerin 200 mt ilerisinde işlek bir kavşağa düştü parçalandı ve bir sürücü tarafından kaçırıldı. aynı gün yurt içinden tekrar sipariş ettim 2 gün sonra yenisi elime ulaştı.

Burası Çanakkale

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aramıza hosgeldin Muhammet. Oyuncak sınıfına giren fırçalı bu model başlangıç olarak sana bazı tecrübeler verecektir.

İlerleyen zamanlarda aşağıdaki bölümdeki konuları da okuyarak kendi modelin kendin toplayabilirsin :)

Sayın Mehmet Küçüksarı'ya iştirak ediyorum, fırçalı motor ve oyuncak, malzemesi nispeten kaliteli, zira çok yükseklerde pek çok defa düşmesine rağmen sağlam kalabiliyor. Dikkat etmen gereken bir nokta da her uçuş arasında motorların soğumasını beklemen ve her ne kadar eğlenceli olsa da sık sık takla attırmaman. Onun dışında bir sıkıntı yaşamazsın.
%p

Burası Çanakkale

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Değerli kardeşim, ben sahibinden com sitesinden aldım. çinden sipariş edildiğinde gümrüğe takılmadığında, yanlış bir yere gitmez veya iade edilmezse yaklaşık 35-45 günde geliyor,

Hatta bir tanesini yüksek irtifada uçururken (70-80 mt) rüzgara kapıldı ve uçurduğumuz yerin 200 mt ilerisinde işlek bir kavşağa düştü parçalandı ve bir sürücü tarafından kaçırıldı. aynı gün yurt içinden tekrar sipariş ettim 2 gün sonra yenisi elime ulaştı.

Bende banggood üzerinden sipariş verdim 4 günü geçti bakalım ne zamana elime gecicek merakla bekliyorum :) bu aleti kullanan birisi olarak bana tavsiyelerin nedir bide 5li batarya seti almayı düşünüyorum nasıl olur çok mu yipranir cihaz

Burası Çanakkale

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Sayın Mehmet Küçüksarı'ya iştirak ediyorum, fırçalı motor ve oyuncak, malzemesi nispeten kaliteli, zira çok yükseklerde pek çok defa düşmesine rağmen sağlam kalabiliyor. Dikkat etmen gereken bir nokta da her uçuş arasında motorların soğumasını beklemen ve her ne kadar eğlenceli olsa da sık sık takla attırmaman. Onun dışında bir sıkıntı yaşamazsın.
%p

Tavsiyelerini dikkate alacağından emin olabilirsin tesekkur ederim :)

Burası Çanakkale

Hoşgeldin Muhammet,

Keyifli forumlar. :saygilar: