Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Bursa buluşmaları

aslında dişlilerin yağ sürüldüğünde daha güzel çalıştığını biliyorum ama daha önce helikopter dişlilerine dry fuild dışında birşey sürüldüğünü görmedim o yuzden başta tereddüt ettim sonra baktım ali abinin modelı sorunsuz uçuyor bende deneyeyim dedim normal grease göre daha sert bir yapısı var uçuşta modelin rpm ini çok azda olsa arttırdığını hissettim ve dişli sesi azaldı en önemlisi ben daha fazla sert uçuş yapıp bir yan etkisi oluyormu diye sizleri haberdar ederim :halay: ali abide çok iyi modelci her konuda kendince yararlı bir fikirleri tamirleri oluyor özellikle mini quad konusunda :thumbup:

Bursa buluşmaları

Elinize sağlık arkadaşlar :)

Yağ konusunda detaylı bir konu borcum olsun, müsait bir zamanda yazmaya çalışayım...

Bursa buluşmaları

Paylaşımlar için teşekkürler arkadaşlar. :bravo:

Ortam yine şahane. :thumbup: :RCKolik:

Bursa buluşmaları

Bu haftayıda boş geçmedik krımsız, güzel bi gün oldu.
Özellikle Fatih abi bol bol uçarak günün en çok uçan adamı oldu. Kds 7.2 yi toplama arefesinde kendisine güzel bi moral oldu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bursa buluşmaları

ilk defa bu kadar çok uçtum. pil ve şarj cihazının sahada önemini de bugün anlamış oldum. Bizi kırmayıp katılan arkadaşlara teşekkür ederim.
Cem katılamadı şehir dışında olduğundan dolayı ayrıca cem Tübitak ın düzenlediği UAV yarışmasında 2. oldu kendisini tebrik ederim :saygilar:

Bursa buluşmaları

Harikasiniz arkadaslar :bravo: :RCKolik: Fatih bu arada yeni model, daha dogrusu yeni toplanacak model hayirli olsun %p

Bursa buluşmaları

ali yanlız' Alıntı:
Bu haftayıda boş geçmedik krımsız, güzel bi gün oldu.
Özellikle Fatih abi bol bol uçarak günün en çok uçan adamı oldu. Kds 7.2 yi toplama arefesinde kendisine güzel bi moral oldu.
...
Paylaşım için teşekkürler Ali. :thumbup:

Fatih'in de yeni model şimdiden hayırlı olsun. :halay:

Bursa buluşmaları

Sağol abi. Ekibe yeni bi gonlin 570 geliyor. Tamer abinin 570 i ben aldım [emoji106] [emoji4] [emoji7]

Bursa buluşmaları

Her iki tarafa da hayırlı olsun o zaman :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bursa buluşmaları

Hayırlı uğurlu olsun Ali, kırımsız uçuşlar. :thumbup:

Bursa buluşmaları

Çok teşekkürler

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa buluşmaları

Bugünki buluşmamızdan ufak kareler. Fpv ve heli olarak oldukça eğlendik.

Ayrıca bugün kds sonkez iniş takımlarını yere koydu. Elektroniği sökülüp g570 e takılmak üzere atölyeye yatırıldı. [emoji4]

Bursa buluşmaları

Desene Ali, KDS ile bugün vedalaştınız :) Ekip yine tam kadroymuş bu hafta :thumbup: Sorması ayıp kim taktı o Quad'ı ağaca :laugh: :D

Bursa buluşmaları

İki ağacın arasında dönerken Hızımı alamayıp ben girdim abi

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi