Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Cem Yolcubal

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
herkese merhaba arkadaşlar bugünde soğuk havaya rağmen uçuşa gittik sıra sıra hiç durmadan uçtuk bursa ekibi yavaştan canlanmaya başlıyor :thumbup:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bursa buluşmaları

Güzel bir buluşma olmuş Cem[emoji106]
Semaverin fotosunda gözüm direk çaya takıldığı için quadı görmedim bu nasıl semavermiş yeşilli kırmızılı diyordum[emoji2]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa buluşmaları

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Güzel bir buluşma olmuş Cem[emoji106]
Semaverin fotosunda gözüm direk çaya takıldığı için quadı görmedim bu nasıl semavermiş yeşilli kırmızılı diyordum[emoji2]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sağol abi çayda olmasa donucaz :laugh: mini quad ile hemen yandı hertürlü işe yarıyor :D

• Beğen
Tepkiler: adnan_kaptan
Bursa buluşmaları

Özlediğimiz Bursa ekibi eski canlılığına ulaşıyor :halay: harikasıniz arkadaslar :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bursa buluşmaları

Zaman az olsada cok güzel geçti
Rafet beyin quadı ilk defa uctu
Ali nin 550 ilk defa uctu
Ben ilk defa tam anlamıyla uctum
Cem in 700 zaten kulağımızın pasını siliyor
Çay vardı poaça vardı daha ne olsun :RCKolik:

Bursa buluşmaları

Semaverde guzel olmus, kis baska oluyor,
Yeni havalanan modeller hayirli olsun,

Ynt: Bursa buluşmaları

İş güç olunca, tabi birde evde 1.5 yaşında bir çocuk olunca model işleri biraz yavaşlıyor. Bende miniciler kervanına katıldım sonunda. Çokda şirin bir mini aldım. İnceleme konusu ilerleyen günlerde gelicek.

Semaver alanda hayat verdi bize hava hernekadar 9 derece olsada yinede biraz üşüdük.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bursa buluşmaları

Bursa nihayet canlanıyor...Çok canavar modelciler var , inşallah daha sık görüntüler ve görsellerle , paylaşımlar devam eder... :halay: Elinize sağlık arkadaşlar.... :saygilar:

Bursa buluşmaları

Cok eylenceli bi bulusmaydi gercekten. Ben cok eylendim. Fatih abiden aldigim kds 550 ilk defa kbar ile uctu cok stabil ve dengeli bi modelim oldu :)
Katilan herkese tesekkurler.

Bursa buluşmaları

Güzel buluşma olmuş, devamını dileriz. :halay: :halay:

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Bursa buluşmaları

Türker Akgün' Alıntı:
Güzel buluşma olmuş, devamını dileriz. :halay: :halay:

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:
teşekkür ederim türker abi hiç video yok ama ilerleyen zamanlarda onuda çekeriz :saygilar:

Bursa buluşmaları

Selamlar bu tür Buluşmalara çok imreniyorum ankarada pek buluşma olmuyo küçük şehirdekiler üzülmesinler tek başımıza nodelcilik yapıyoruz diye ankarada bende tek başıma modelcilik yapıyorum birsürü ucan kişiler olduğu halde burada uçuşlarını keyifle izliyorum cem :) pallerin hiç yere değmesin

Bursa buluşmaları

kemalcan' Alıntı:
Selamlar bu tür Buluşmalara çok imreniyorum ankarada pek buluşma olmuyo küçük şehirdekiler üzülmesinler tek başımıza nodelcilik yapıyoruz diye ankarada bende tek başıma modelcilik yapıyorum birsürü ucan kişiler olduğu halde burada uçuşlarını keyifle izliyorum cem :) pallerin hiç yere değmesin
bizde en kalabalık buluşmamız bu oldu diyebilirim normalde 2 kişi gidiyorduk :) teşekkür ederim limitleri aşmadan uçuş yapıyorum bu aralar

Bursa buluşmaları

Merhaba arkadaşlar bende bursada ki hobicilerden biriyim uzun bir ara verdim hobiye tekrardan 250 quad ile dönüş yapma çalışmalarım var birdahaki buluşmaya özelden mesaj ile. Haber verirseniz katılmak ve sizler ile tanışmak isterim .

İos tan online

Bursa buluşmaları

Tabiki halil bey bizde memnun oluruz. Ozelden tlf nunarasi verirseniz haberlesiriz[emoji6]