Bursa dan herkese slm

Sinan muslu

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Adı : sinan
Soyadı : muslu
Nereden : bursa
Mesleği : işçi
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : ucak
Var ise Modelcilik Tecrübeniz:
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : internet uzerinde arastirma yaparken
Kullandığım Model(ler) : mark kadet 2

Oncelikle herkese merhaba. Ilk okul cagindan beri modelcilik hevesim vardi ilk olarak thk nin yazin actigi model yapim kursuna katildim tabi bundan 16 sene once internet bukadar yaygin degildi ve malzeme temini,maddi sikintilar nedeniyle yapamamistim.artik kendi isimi yapiyorum evlilik cocuk falan derken simdi firsat buldum.bundan 2 yil once karar verdim bu sefer yapicam dedim ve arastirma sonucu mark kadett yapmaya.Basladim kanat ve govdeyi yaptim yarim kaldi simdi anladimki yanlis yerden baslamisim ilk once usta bir abimin tavsiyesiyle radyo kumandami aldim spektrum dx8 simdi orta boy elektirikli bir model yapmak onla baslayip yavas yavasta kadeti bitirmek.sizce hangi elektirikli modeli yapmaliyim.hazir almak istemiyorum cunku anlayarak ogrenerek ve en ufak bi kirimda tamir islerini kendim yapmak istiyorum.sonucta basla bol ve ucuz.hangi model ve ekipmanlari almam gerekiyor motor servo pil hesaplamalari nasil yapiliyor.son olarakta bu forumu kurmakta emegi gecen herkese tesekkur ederim cok aciklayici ve ogretici bir forum

Bursa dan herkese slm

Hoş geldiniz. Bursa ekibi olarak yardımcı oluruz. Öncelikle hangi modelle ilgileniyorsunuz Uçakmı Heli mi?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa dan herkese slm

Hoş geldiniz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa dan herkese slm

Hoşgeldiniz Sinan Bey,

Öncelikli olarak bir simulatör edinip pilotajınızı geliştirmenizi öneririm. Bu sayede kırımlarınız ciddi derecede azalacak ve hobiden aldığınız keyif artacaktır. %p

Gerekli tüm bilgileri simulatör bölümüzde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Bursa dan herkese slm

Aramıza Hosgeldin Sinan :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk