Bursa Gölbaşı :)

grihava

Uye
İlgi Alanı
Multikopter
S500 beni deli etti sonunda yarı parçasını sattım yarısı hala duruyor sonunda phantom aldım phantom 2, yine tam anlamıyla otomotiğe geçmiş sayılmam :) gönül isterdi s500 ile güzel görüntüler çekmek ama olmadı
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı uğurlu olsun Sedat, inşallah yeni modelinle mutlu olursun. :RCKolik:

Hayırlı uğurlu olsun Sedat Bey, inşallah yeni modelinizle bol ve kırımsız uçuşlar gerçekleştirirsiniz.

Hafta sonu cemle ucus yapacaz musaitsen sende gel

Videoyu da şimdi izleyebildim. Emeğinize - ellerinize sağlık güzel olmuş.

gayet güzel olmuş. daha uzun videolara diyelim :saygilar:

s500 de problem neydi. Merak ettim.

Çok teşekkürler

Ali hocam hafta sonu gece vardiyasına gideceğim pek zaman ayıramıyorum kendime bu hafta

S500'deki sorun frameden kaynaklıydı diye düşünüyorum ileri doğru giderken titreşim vardı.

"Phantom" candır, gerisi heyecandır :lol: (Quadroya uzak birisi söylüyor, ciddiye alınmasın lütfen :D)

İşin şakası bir yana ben çekimi çok beğendim Sedat, yeni model hayırlı olsun inşallah

Görüntü güzel müzik ile birleşince süper olmuş, sevindim hep beraber ucuşmak isterim Bursa ahalisi ile kiş gelmeden...

Sedat Byzt' Alıntı:
Çok teşekkürler

Ali hocam hafta sonu gece vardiyasına gideceğim pek zaman ayıramıyorum kendime bu hafta

S500'deki sorun frameden kaynaklıydı diye düşünüyorum ileri doğru giderken titreşim vardı.

bu arada seday bey nerde çalişiyorsunuz gece vardıyası :) Bende bu yıl döndüm vardıya ya gece vardıyası :/

amor16' Alıntı:
bu arada seday bey nerde çalişiyorsunuz gece vardıyası :) Bende bu yıl döndüm vardıya ya gece vardıyası :/

Farba'da çalışıyorum hocam. Aslnda hafta sonları uçuşa gidiyorum zaman zaman ama tek pilim var 10 dakika uçup geliyorum o da keyifli olmuyor kış gelsede uçarız sorun değil :)

teşekkür ederim ağabeylerim :)

Yeni modeliniz hayırlı olsun Sedat Bey video da müzik de harika.

Bursa ekibine bende katilmak isterim Ali Yanlizla telde tanistik, konustuk Celalettin bey sayesinde... Sunda bizim Maliye Bak. kurum ici sinavlari var onlara hazirlaniyorum o yuzden simdilik ara veriyorum hobiye birkac haflaligina...

Sedat Byzt' Alıntı:
Farba'da çalışıyorum hocam. Aslnda hafta sonları uçuşa gidiyorum zaman zaman ama tek pilim var 10 dakika uçup geliyorum o da keyifli olmuyor kış gelsede uçarız sorun değil :)

teşekkür ederim ağabeylerim :)

evet konuşmuştuk daha önce bende şu hasanağa köyü tarafında güzel yerler var oraya gidicem bu hafta herkesin musait oldugu bir gün bir ara geliriz artık.