BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

jogaboniito

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar adım emre 24 yaşındayım rc oyuncaklara ilgim hep vardı ancak 10 gün önce bi dergide nano drone görünce dayanamadım bi arastirayim dedim derken arifin attigi golü ararken kendini baska bi yerde bulursun ya bende ali expresste syma x5c gördüm resmen aşık oldum videolarini izle izle doyamadim iyi bi satici iyi bi fiyat bulup sarı renk satın aldım ama sonra ilana goz gezdirdigimde x5 resimleride gordum saticiya sordum evet kamerasiz sectin dedi :/ ben yikildim dogrusu sonra ayni saticidan kamerali olanini siparis ettim eskisini iptal edicekti ancak kargodan alamamış bu seferde son siparisimin yerine kamera yollucam dedi ucretide iade edicem dedi anlastik simdi beklemedeyim 20 güne gelir sanirim sabirsizlaniyorum :)

Ynt: BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

Emre hoşgeldin. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

Hoşgeldin Emre,

Modeline ek kısa zaman kavuşmanı ve keyifle uçurmanı dilerim.

Keyifli forumlar. :saygilar:

BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

Hoşgeldin Emre. aldığın model başlangıç için basit, kırımı zor tam öğrenmelik bir alet, hayırlı olsun diyelim : ) gelince kamera kayıt ve foto çekme tuşu çalışmazsa tam hatırlayamıyorum fakat gaz kolunun sağındaki trim tuşu olsa gerek, onunla çekim yapabilirsin. bazılarında böyle bir sıkıntı varmış. Hoşgeldin tekrardan, keyifli forumlar

BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

İlk defa bu kadar karamsar yorum aldım ins hic bi sorun cikmaz ama bu cihazdan sonra daha kaliteli cekim yapabilecegim ve daha mezili fazla bi cihaz dusunuyorum

BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

emre sevim' Alıntı:
İlk defa bu kadar karamsar yorum aldım ins hic bi sorun cikmaz ama bu cihazdan sonra daha kaliteli cekim yapabilecegim ve daha mezili fazla bi cihaz dusunuyorum

Karamsar derken? kötü bir yorum yapmadım ki? başlangıç için gayet uygun, kırıma uğrayıp masraf çıkarmıycak bir ürün ve kamera tuşu çalışmazsa canını sıkma, bazılarında kontrolü trim tuşuna verdiklerini yardımcı olmak için yazdım. ha şöyle bişey var, kendi ekipmanları dışında birşey bağlasan kaldırabileceğini sanmıyorum, kamerasıda 2mp olsa gerek. beklentileri gerçekçi tutmak gerek. yoksa herhangi bir karamsarlık yok sözlerimde

BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

Yok ya takılıyorum :) bakim şu cihazı eskiyeyim ikinci bi cihaz icin sizlerden fikir alicam saolun yorumlar icin :)

BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

BURSA İNEGÖLDEN SELAMLAR

hoş geldiniz , her turlu derde burda deva var ....

ayrıca ;
arifin attıgı gol :D :D :D bunu yakaladım ve koptum :D :D :D belirtmek istedim ...