Bursa M.K.Pasadan selamlar

Adı : Sertac
Soyadı : Kaymaz
Nereden : Bursa-/M.K.Pasa
Mesleği : Maliye Bakanliginda Memur
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: V911 ile ariza oncesi 5-6 ucus
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : google
Kullandığım Model(ler) :v911

Arkadaslar herkese selamlar bende bu hobiye gecen sene basladim aslinda pek te basladim sayilmaz gecen sene almis oldugun v911 i kisa sure sonra nedenini bulamadigim bir sebepten arizalanmasi dolayisiyla rafa kaldirdim. Arastirmalarim sonucunda 6 kanal olarak v977 nin uygun olacagini dusundum tabi malumunuz oncelikle sim calismam gerektiginden forumda satistan buldugum sim600 kumandasini satin aldim yarin elime ulasacak bir aksilik olmassa. Insanin hayatinda hobilerinin olmasi gerektigini dusunuyorum satranc tek hobimdi diyebilirim yillardir ilgileniyorum ve kendime yeni hobi arayisinda rc heli yi sectim ve heli rc modelciligin kuskusuz en zoru ama en zevklisi diye dusunuyorum. Bu hobide de en onemli faktor deneyimli arkadaslarimizdan ogreneceklerimiz yoksa tek basimiza kesfedebilecegimiz altindan kalkabilecegimiz bir hobi degil eminim forumda cok miktarda soru soracagim ve soru sormadan once site etigi geregi kendimizi tanitmamiz icap ediyordu... herkese iyi aksamlar

Sertaç Bey foruma Hoşgeldiniz v977 den önce bol bol sim bol bol sim :saygilar:

Hosbulduk kesinlikle invert, 3d, tiktok mu diyosunuz bunlar haricinde limitleri zorlamadan normal ucusta kirimsiz ucabilecek duruma gelmeden almayacagim

Hoşgeldiniz Sertaç Bey,

Bu hobiden keyif alacağınızı ve ihtiyacınız olan birçok bilgiye forumdan ulaşabileceğinizi düşünüyorum. :RCKolik:

Keyifli forumlar. :saygilar:

Sertaç bey hoş geldiniz.iyi forumlar. :thumbup:

Aramıza hosgeldiniz Sertac Bey,

6 kanal yeni geçen birisi olarak şu konuya mutlaka bakmanızı öneririm :)

hosbulduk mehmet bey dediginiz linki inceleyecegim sim kumandamda elime ulasti bakalim becerebilecekmiyiz calistirmayi

Hoşgeldiniz Sertaç Bey. Keyifli :RCKolik: 'ler