Bursa Nilüfer Belediyesi Havacılık Şenliği

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar,

Bugün Bursadan bir arkadaşım aradı. Bursa Nilüfer Belediyesi önümüzdeki hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri, çeşitli dallarda havacılık etkinliklerinin olduğu bir festival düzenliyormuş. Bursada olsaydım mutlaka giderdim. Bursada olanlara veya gidebilecek olanlara duyurulur. Belediyenin linki aşağıda;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nilüfer Belediyesi, Bursa’da ilk defa ‘Havacılık Festivali’ düzenleyerek Bursalılara farklı bir hafta sonu yaşatmaya hazırlanıyor.

Spor kenti olma yolunda çeşitli projelere imza atan Nilüfer Belediyesi, Bursa’da ilk defa düzenlenecek olan ‘Nilüfer Havacılık Festivali’yle Bursalıları gökyüzüyle buluşturmayı hedefliyor. 17-18 Ağustos tarihlerinde Fadıllı Mahallesi’nde bulunan Nilüfer Belediyesi Havacılık Tesisleri’nde gerçekleştirilecek festivalde katılımcılar eşsiz Gölyazı manzarasında havacılık sporunun tadını çıkartacak.
Yamaç paraşütünden planör yarışmasına; serbest paraşüt atlayışından yarasa adam uçuşlarına kadar birçok dalda yarışmaların düzenleneceği etkinlikte, engellilere özel parkurlar da hazırlanıyor. Havacılık sporlarının yanı sıra doğa sporlarının da yer aldığı ‘Nilüfer Havacılık Festivali’nde dağ bisikleti yarışması ve doğa yürüyüşü de yapılabilecek. Türk Havasporları Federasyonu hakemleri nezaretinde düzenlenecek yarışmalarda dereceye girenlere birbirinden güzel hediyeler verilecek.
Tüm Bursa ¬halkının davetli olduğu ‘Nilüfer Havacılık Festivali’ne Nilüfer Belediyesi tarafından 17 ve 18 Ağustos tarihlerinde sabah 08:00’dan saat 15:00’a kadar Nilüfer Kent Konseyi önünden servis kaldırılacak. Yarışmalara katılmak isteyenler Nilüfer Belediyesi Havacılık Spor Kulübünü arayarak 488 50 05 ve 0 549 680 07 80 numaralı telefondan kayıt yaptırabiliyor.

Bence abi Kartepe Belediyesine özenmişler :laugh: :D

Ynt: Bursa Nilüfer Belediyesi Havacılık Şenliği

Tüh beni kaçırdılar ya :D bu hafta bursadayım yine :D telefon etsem tarihi öne alırlarmı acep :D :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Bursa Nilüfer Belediyesi Havacılık Şenliği

Mesut AKIN' Alıntı:
Tüh beni kaçırdılar ya :D bu hafta bursadayım yine :D telefon etsem tarihi öne alırlarmı acep :D :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Geliyorum desen bence almaları lazım üstad. :laugh:

puhahah :lollol: :lol: :lol: naim ariyimmi yani şimdi :D :D :lol: :lol: