Bursa'dan selamlar

İlgi Alanı
Heli
Cümle kurmaya üşenip form tadında kendimi tanıtayım :D

Adı : Murat
Soyadı : YILDIZ
Nereden : Bursa
Mesleği : İhracat
Ağırlıklı olarak heli. Küçükte olsa off-road araba tecrübem olmuştu. Aracımı sattıktan sonra bir türlü yenisini alamadım. Ama niyetim var :D
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Arkadaş tavsiyesi
Kullandığım Modeller; Blade 120SR , Blade Mxpx FB , Copterx450 ve hepsi için Spektrum dx7.

Bursa'dan selamlar

Hoşgeldin Murat,

Keyifli forumlar. :saygilar:

Bursa'dan selamlar

İmzanda gördüğüm E-flite Blade 180 CFX den almak istiyorum yakındır :D Forumda blade le ilgili başlıkların olması üye olmamda etkendir ayrıca.

Bursa'dan selamlar

Hoş
geldiniz

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa'dan selamlar

Murat hoşgeldin :RCKolik:
Heli işi offroad a benzemez, başladın mı bırakamazsın :thumbup:

Bursa'dan selamlar

Murat YILDIZ' Alıntı:
İmzanda gördüğüm E-flite Blade 180 CFX den almak istiyorum yakındır :D Forumda blade le ilgili başlıkların olması üye olmamda etkendir ayrıca.
Evet Blade microları forumcak seviyoruz :thumbup: Bu arada aramazı hoşgeldin Murat ;)

Bursa'dan selamlar

Hoş geldiniz Bursa buluşmalarımıza bekleriz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa'dan selamlar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet Blade microları forumcak seviyoruz :thumbup: Bu arada aramazı hoşgeldin Murat ;)

Etrafta başka helici yoksa çok güzel bırakılıyor valla :D 450 likte bi kırım yaşadım, yaklaşık 2 senedir yatıyor heli :D

ali yanlız' Alıntı:
Hoş geldiniz Bursa buluşmalarımıza bekleriz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sıradaki blade helim ne olsun diye düşünüyorum tam yerine geldim o zaman. Konuyla ilgili postları okuduktan sonra soruya boğarım.

Bursa'dan selamlar

Murat YILDIZ' Alıntı:
Etrafta başka helici yoksa çok güzel bırakılıyor valla :D 450 likte bi kırım yaşadım, yaklaşık 2 senedir yatıyor heli :D

Nerde ve ne sıklıkla toplanıyorsunuz?

Bursa'dan selamlar

Size özel mesaj atarım buluşma olduğunda[emoji6]

Bursa'dan selamlar

Murat modelci yoldaşım hoşgeldin. Bende uzun bir aradan sonra hoşgeldim :D İnşallah bu sefer uçup yere konmayacağız bir daha :rolleyes:

Bursa'dan selamlar

Aramıza Hoşgeldiniz Murat Bey.

Bursa'dan selamlar

Safa Can' Alıntı:
Murat modelci yoldaşım hoşgeldin. Bende uzun bir aradan sonra hoşgeldim :D İnşallah bu sefer uçup yere konmayacağız bir daha :rolleyes:
Vay Safa Can, sen yaşıyor musun ?? :D