Bursa'dan Selamlar...

josh

Yeni Uye
Selamınaleyküm rc kolik ailesi
Forumunuz güncel ve çokça vakit geçireceğimi düşünüyorum..
Kısaca kendimi tanıtayım.

Adı : Coşkun
Soyadı : KOKDAŞ
Nereden : Bursa
Mesleği : Yapı denetim
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Henüz model kullanmadım
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : İnternet
Kullandığım Model(ler) : model olmayan T - 11 ( :

Saygılar...

Bursa'dan Selamlar...

Hoşgeldiniz Coşkun Bey. Burası bulunmaz bir hazine, ne ararsanız kolayca ulaşabileceğiniz bir platform. Keyifli forumlar. :)

Bursa'dan Selamlar...

Hoşgeldiniz Coşkun Bey,

Keyifli forumlar. :saygilar:

Bursa'dan Selamlar...

A.S Coskun bey, Aramiza hosgeldiniz.

Anladigim kadari ile hobiye yeni basliyorsunuz. O Zaman su yazi tam size gore ;)

Bursa'dan Selamlar...

coşkun bey hoş geldiniz iyi forumlar..

Bursa'dan Selamlar...

Hoşgeldiniz keyifli forumlar :RCKolik:

Bursa'dan Selamlar...

Karşılama için teşekkürler.

Forumu kirletmemek adına birkaç sorum vardı burdan sorsam daha iyi olacak...

Bu hobinin kanıma girme sebebi olan hediye olarak gelen t-11 heli oyuncak
Rüzgarda kontrol zorlaşıyor modifiye yapma şanşım var mı ? İdare etmesi açısın dan yedek pil alıp can sıkıntısı giderilirmi ? yoksa hiç uğraşma koy bi kenara dursunmu dersiniz.
-4 kanalmı demiyorum bile :) 6 kanal heli ve sim niyetim var kumanda olarak thk nın kumandasını bursadan bulabilme şansım nedir? sitesinde göremedim...
6kanal indoor ; dayanıklılık yedek parça kumanda olarak hangi heliyi önerirsiniz şu an için (ileriye yönelik kaliteli kumanda almam gerekirse heliyi kumandasız alıp kumnda önerinizi değerlendirebilirim)

Açıkçası yeni başladım bu hobiye düşünceleriniz benim için önemli..Vakit ayırabilirseniz teşekkür ederim.

Bursa'dan Selamlar...

Coşkun bey hoşgeldiniz.Sorduğunuz soruların tamamının cevabı forumda mevcut.Geçen gün simulator bölümünde kumanda ile ilgili konu açılmıştı bir de satılmadı ise Cengiz Okkalı kardeşimizde sim. Kumandası vardı.Keyifli forumlar.[emoji106]

Bursa'dan Selamlar...

Çoşkun bey, elinizdeki ile hiç uğraşmayın. Öncelikle sizin de dediğiniz gibi sim kumandası alın. Aşağıdaki ilanlar size yardımcı olacaktır.

Sonra V977 alıp, simdeki çalışmaları dışarıda devam ettirin. Bu arada kumanda, şarj cihazı ve daha profesyonel 6 kanal araştırmasına girersiniz.