Davet Büyük Bursa havacılık festivali.

Ali, Bursada bizim de uçuş yapma şansımız olacak mı? Ona göre uçak getireceğim. Bir de ben yarından geleceğim, Cuma günü giriş ve uçuş yapan olur mu acaba? Hani değerlendirsem diyorum...?

Ali, Bursada bizim de uçuş yapma şansımız olacak mı? Ona göre uçak getireceğim. Bir de ben yarından geleceğim, Cuma günü giriş ve uçuş yapan olur mu acaba? Hani değerlendirsem diyorum...?

Evet abi uçuş yapılabilecek zaten amaç o ?

Malesef, festival tarihi harici klüp üyesi olmayanların havaalanına girmesi yasak, zaten iki gün önceden hazırlık yaptığımız için, uçuşlara kapalı olacak alan ?

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan
Merhaba ben oğlum ve kızımla gelicem izlemek sizlerle heyecanı paylaşmak için.Kaç gibi başlayacak etkinlik ve izleme alanımız mümkün olacak mı yada sadece modeli olanlar mı katılım sağlayacak?Detaylı bilgi verirseniz çok memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Merhaba ben oğlum ve kızımla gelicem izlemek sizlerle heyecanı paylaşmak için.Kaç gibi başlayacak etkinlik ve izleme alanımız mümkün olacak mı yada sadece modeli olanlar mı katılım sağlayacak?Detaylı bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Merhabalar memnun oluruz iki gün halka açık cumartesi pazar sabah 10 akşam 6.

Bu alanlar modelcilere aittir ve günün belirli saatleri hariç ziyaretçilre kapalıdır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Organizasyon gerçekten çok güzel ve profesyonel gözüküyor @Ali Yalçın %p:thumbup: Başta sen olmak üzere emekleri geçen tüm modelcilerin ellerine sağlık.

Elde olmayan nedenlerden dolayı ne yazık ki katılamadım. :( Ama sana zahmet bolca görsel ile ortamı paylaşmanı özellikle rica ederiz :RCKolik:

Organizasyon gerçekten çok güzel ve profesyonel gözüküyor @Ali Yalçın %p:thumbup: Başta sen olmak üzere emekleri geçen tüm modelcilerin ellerine sağlık.

Elde olmayan nedenlerden dolayı ne yazık ki katılamadım. :( Ama sana zahmet bolca görsel ile ortamı paylaşmanı özellikle rica ederiz :RCKolik:
Organizasyon oldukça keyifli geçiyor, gün içinde gurup, gurup ziyaretçiler geliyor, o tarafa polis ve güvenlik bakıyor uçuşlarımızı yapıyor, modelleri, yatıyoruz, melesef kumanda arızası yüzünden bugün 5 uçuş sonrası uçuşlara ara vermek zorunda kaldım, yarın arkadaşın kumda ile günü kurtarıp uçuşlara devam edeceğim. Video ve resimler için profesyonel firma tutuldu, festival sonu gerekli paylaşımları yaparız, asıl eylence yarın olacak ?