Büyük Ölçekli Jet Uçaklar

Volkan kardeşim, bu geçen sene ilk uçuşu yapılan ve forumda tanıtılan uçak galiba. O zamanlar bir hayli merak uyandırmıştı, hatta yapan arkadaş foruma da üye olması lazım. Hala hayatta olduğunu ve uçtuğunu görmek sevindirici. %p

Omer Erkan' Alıntı:
Volkan kardeşim, bu geçen sene ilk uçuşu yapılan ve forumda tanıtılan uçak galiba. O zamanlar bir hayli merak uyandırmıştı, hatta yapan arkadaş foruma da üye olması lazım. Hala hayatta olduğunu ve uçtuğunu görmek sevindirici. %p

bilemiyorum benim daha geçenlerde haberim oldu, bi tanıdık söyledi uçuş yapıcaklar karainde sende gel diye, bende kendi uçaklarımla gidicekdim ama işler çıkınca planı bi anda işi bozdu, videosunu izleme fırsatım oldu ancak, uçağı kullanan kişiyi şahsen tanımıyorum açıkcası, yada belkide karainde görmüşlüğüm vardır bilemicem :D

Omer Erkan' Alıntı:
Doğru hatırlıyorsun abi. Yapan arkadaş foruma üye olmuştu. Hatta Türker ile özelden temasa geçmiştik. Istanbul'da kendisini ziyaret edip, röportaj bile yapmayı planlamıştık ama olmadı. Uçak Antalya'daydı. Telefonda konuşurken bir sonraki uçuşta antalya'ya gidelim dedik ama olmadı :( Nerede ise 1 yıl sonra 2.uçuşu yapmışlar.

Volkan paylaşım için sana da teşekkürler :thumbup: Bu da geçen sene ki konusu :

benim de bir f-16 hayalim var. ama bilgim ve tecrübem yetersiz. şimdilik sadece solidworks te cnc kesim için parçalarını çiziyorum. yeterli imkanım olduğunda motoru yakıtlı olayacak ama söyle 12s lipo lu 120mm fanlı bir model yapmak istiyorum.