Can TOKMAK (İZMİR)

cantokmak

Yeni Uye
arkadaşlar cümletten selamun aleyküm izmir karşıyaka dan katılıyorum aranıza, liseyi yeni bitirdim üniversite hazırlıkları yapmaya çalışıyorum ayrıyetten kael mühendislikte çalışmaktayım yardımlarınızı bilgilerinizi esirgememeniz dileğiyle sağlıcakla kalın :)

Can TOKMAK (İZMİR)

Hoşgeldiniz can bey,

doğru yerdesiniz :thumbup:

Bende izmir bornova dan katılıyorum İZMİR ekibi güçlenecek inşallah :coolxf:

Can TOKMAK (İZMİR)

Barış TEPE' Alıntı:
Hoşgeldiniz can bey,

doğru yerdesiniz :thumbup:

Bende izmir bornova dan katılıyorum İZMİR ekibi güçlenecek inşallah :coolxf:
teşekkür ederim barış bey dicem ama bey sıfatını pek sevmiyom üstad die hitap edeyim :) izmir ekibini güçlendircek pek büyük pratik deneyimim olmasada on numara yazılı kaynağa sahibim :D ilk uçağımın glow motorunu inşallah arife günü alıyorum rodajı kulaktan dolma yapıcam bakalım ilk deneyimim olcak rodaj yapana kadarda lazer kesim yaptırıp projeden toplamaya başlıycam artık hayırlısı üstadım ;D ;D

Can TOKMAK (İZMİR)

can tokmak' Alıntı:
teşekkür ederim barış bey dicem ama bey sıfatını pek sevmiyom üstad die hitap edeyim :) izmir ekibini güçlendircek pek büyük pratik deneyimim olmasada on numara yazılı kaynağa sahibim :D ilk uçağımın glow motorunu inşallah arife günü alıyorum rodajı kulaktan dolma yapıcam bakalım ilk deneyimim olcak rodaj yapana kadarda lazer kesim yaptırıp projeden toplamaya başlıycam artık hayırlısı üstadım ;D ;D

Maşşallah daha üstad olamadım malesef benden iyi olduğun kesin hadi hayırlısı diyelim arefe günü hayırlısı olmasını dilerim dilediğin gibi olur inşallah :=)

Can TOKMAK (İZMİR)

Barış TEPE' Alıntı:
Maşşallah daha üstad olamadım malesef benden iyi olduğun kesin hadi hayırlısı diyelim arefe günü hayırlısı olmasını dilerim dilediğin gibi olur inşallah :=)
inşallah olcak bakalım :)

Can TOKMAK (İZMİR)

Hosgeldin Can :D

Ben dahil tüm üyelerimiz elimizden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama ondan önce forumu baştan aşağı güzelce incelemeni tavsiye ederim. Zira kolay kolay her yerde bulamayacağın video destekli epey bir konu paylaşıldı %p

Açık olmayan konular için bizler buradayız ;)

Can TOKMAK (İZMİR)

hoşgeldin can :D izmirlileer artıyo hergeçen gün :D

Can TOKMAK (İZMİR)

ali çınar' Alıntı:
Evet çok şükür %p ama "IZMIR Buluşma" bölümü hala boş :-\

Can TOKMAK (İZMİR)

Hoşgeldin Can,

Herşeyin yolunda gitmesini ve bu güzel hobinin doyasıya keyfini sürmeni dilerim. ;)
Keyifli forumlar...

Can TOKMAK (İZMİR)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hosgeldin Can :D

Ben dahil tüm üyelerimiz elimizden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama ondan önce forumu baştan aşağı güzelce incelemeni tavsiye ederim. Zira kolay kolay her yerde bulamayacağın video destekli epey bir konu paylaşıldı %p

Açık olmayan konular için bizler buradayız ;)
hoşbulduk adminim teşekkür ederim forumu gerçekten çok beğendim dostluk samimiyet çok hoşuma gitti forumu baya kurcaladım gerçekten çok başarılı bi forum olmuş :)

Can TOKMAK (İZMİR)

ali çınar' Alıntı:
hoşbulduk üstad izmirli fazlasıyla var forumda bi ara organizasyon yapmak lazım :)