Castle Ice,Ice-Hv,Edge,Edge-Hv ve Talon 90 Firmware güncellemesi

syntaxerror

Çalışkan Uye
Castler bazı Esc ler için temmuz sonu ağustos başı gibi yeni bir firmware çıkardı. Bayadır yazıcam Fırsat bulamadım.Kimseninde yazmaya niyeti yok diye bari klavyeyi önüme alayım dedim.
Güncelleme bize neler vadediyor;
*Yüksek kutuplu(pole) Motorlarda , Ağır koşullar(yük) altında daha düşük güç gereksinimi ile daha verimli çalışması için bir iyleştirme olduğunu söylüyor castle.
Güncelleme yapmak için castle link programını kuruyor ve açıyoruz.
Castle link aparatını esc ve bilgisayarımıza bağlıyoruz, esc ye ceryanı veriyoruz.(Palleri sökmeniz önerilir)
Esc miz programla etkileşime giriyor.Program castle linkin yeni sürümü var yükleyeyimmi diye soruyor.Bizde yükle nede olsa bedava diyoruz.
Castle link programı güncellendikden sonra En üstdeki menülerden Software kısmından esc türümüzü seçip v 4.20 firmware güncellememizi yapıyoruz.
Gözle görülür bir fark göremedim performans olarak, aynı karakterde olan eski uçuşlarımın data larıyla karşılaştırdım ama bir fark yok bence.
Ama yeni her zaman yenidir.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline saglik Rafet, paylasim icin tesekkurler. :thumbup: Yanliz dikkat ettim upgrade de BETA diyor ?? Ben de Heliyi ayarlarken en son 1 ay once yazilimi guncellemistim ama su an hatirlamiyor, hangi versiyonu kullandigi mi ?? Yarin PCden bir kontrol edeyim, bakalim ben hangi versiyonu kullaniyormusum ;)

Bu arada bir ara firsat bulabilirsem ben de konfigurasyon detaylarini paylasmayi dusunuyorum ama bakalim ne zaman yapabilecegim ;)

Elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler. :bravo: