Çaylak üyeden tüm kıdemli üyelere ve abilere selamlar..

Sözmen

Yeni Uye
Foruma istanbuldan katılıyorum, bu işe gerçekten gönül veren her arkadaş ile paylaşacak bir çok konumuz olduğunu düşünüyorum. Çok fazla zamanım olmasa da mümkün olan durumlarda foruma girip konuları okumayı isterim. Katkım olacaksa da tecrübelerimi paylaşmaktan kaçınmam. Herkese sevgiler, saygılar, iyi forumlar :) :saygilar:..

Vay vay kimler gelmiş hoşgeldiniz sefalar getirdiniz Hakan Bey.Burası çaylaklar için biçilmiş kaftan kesinlikle memnun kalırsınız.Şöyle güzel bir avatar da görelim. :thumbup:

Eyvallah kaptanım, avatar da ekledim;)

Hoşgeldiniz Hakan Bey,

Vay Hakan abimiz gelmiş, sefalar getirmiş :bravo:

Abi aramıza tekrar hosgeldin. Daha doğrusu forumumuza hosgeldin demeliyim. Zira sen zaten hep aramızdaydın. Bazen uçuşlarınla, bazen muhabbetlerimizde , en kötü ihtimal RAPICON yakıtları ile %p

Yeni üyelerimiz için Hakan abimizin Solaklarda daha önceleri yapmış olduğu 1-2 uçuş videosu paylaşalım.

Son olarak her ne kadar telefonda konuşmuş olsakta, Kartepe açılışında bizleri kırmayıp gelip, bizlerle olduğun için tekrar teşekkürler abi :)

[smg id=451 type=av]

Hakan Bey hoş geldiniz ;)

Teşekkürler, hoşbulduk arkadaşlar. Mehmet daha önce bahsetmiş olsa da ben ilk defa girdim ve üye oldum. Bu gün de bir buluşma var mıydı Solaklarda?

Hakan bey hosgeldiniz. :saygilar:

Hakan abimiz sizi aramızda görmek çok güzel hoşgeldininiz :saygilar:

Hakan Abi Hoşgeldin, sefalar getirdin :bravo:

Seni aramızda görmek çok güzel. :thumbup: Gerçi Mehmet abinin de dediği gibi bizler aynı yolun yolcularıyız modelciler olarak. Seni her zaman severek takip ediyorduk. Burada da görmek ayrı bir keyif oldu hepimiz için. :saygilar:

Hakan Sözmen' Alıntı:
Teşekkürler, hoşbulduk arkadaşlar. Mehmet daha önce bahsetmiş olsa da ben ilk defa girdim ve üye oldum. Bu gün de bir buluşma var mıydı Solaklarda?
Bugün özel ve güzel bir buluşma vardı abi. Istanbul'dan Serdar Salta, Sümer abi ve Mesut Akın olmak üzere CubRC ekibinin (Özgür, Yücel, Oguzhan..) bir kısmı da bizlerleydi.

Epey bir maiden uçuş gerçekleşti. Aslında bugun tam bir UÇAKCI günü oldu abi laf aramızda :laugh: Heliciler pek uçmaya fırsat bulamadı ne yazık ki :embarras: :D

Özellikle Serdar abi uçuşları ile bizleri büyüledi, en azından beni :laugh: Videolar yarına inşallah :)

Hakan abi hoşgeldin ,sefalar getirdin.Seni aramızda görmekten çok mutlu oldum , bizleri işlerinden fırsat buldukça , paylaşımlarınla şereflendirirsen ne mutlu bize abi... :bravo: :bravo:

Çok teşekkürler arkadaşlar..

Bu arada paylaşım derken; yarın burada ilginç bir video paylaşacağım ;)

hakan bey hoşgeldiniz

Hakan Bey, foruma hoşgeldiniz. Zaten sahadan tanıyoruz ama, burada da görmekten memnun olduk. :)