Çorumdan Sevgilerle

niang167

Hobilerim Yaıam Tarzım
Merhaba ben Çorum'dan Mehmet Akif ARSLAN :saygilar: forumunuza yeni üye oldum.3-4 senedir helikopterler ile uğraşıyorum şimdiye kadar 3 tane 4 kanal 1 tane 6 kanal helikopterim oldu ama 6 kanalı hiç uçuramadım.Aslen Çorumluyum Erzincan Tarım Meslek Lisesinde 10. sınıfta Laboratuvar hizmetleri bölümünde laborantlık okuyorum inşallah yakın zamanda v922 ve walkera süper cp helikopter ile bu hobiye güzel bir başlangıç yapmayı planlıyorum.Mehmet abi ve tüm abilerime ve kardeşimleri selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum :saygilar: :saygilar:

Ynt: Çorumdan Sevgilerle

Hoşgeldin kardeşim :)

Aramıza hoşgeldin Mehmet kardeşim,

Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız sana.
V922 ile ilgili oldukça faydalı bilgiler bulacaksın forumda. Başlangıç olarak onlara göz atmanı tavsiye ederim.
Kırım olasılığını azaltabilmek içinde bir simulator edinmeni öneriyorum.

Teşekkür ederim :saygilar:

Öncelikle hosgeldin Mehmet Kardeşim :saygilar:

Güzel sözlerin için de ayrıca teşekkürler. Elimizden geldiğince özellikle senin gibi yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Umarım az da olsa başarılı olabiliriz.

Yeni site olduğumuzdan hala bazı eksiklerimiz var. Fakat şu hali ile bile sana faydalı olacağını düşünüyorum. Madem yakında 6 kanal micro bir heli olacaksın o zaman hemen Simulasyon bölüme bak ve Türker kardeşimin hazırladığı eğitim videoları eşliğinde çalışmalara başla.

Sana tavsiye ilk etapta kesinlikle bir göz atmanı tavsiye edeceğim diğer konular ise ;

Teşekkür ederim mehmet abi forumunuz çok güzel olmuş elinize sağlık,diğer forumda olduğu gibi v911 konuları ile dolu değil bu beni mutlu etti inşallah profesyonelce yapılan paylaşımlarınız sayesinde her keze yardımcı olursunuz :saygilar: %p

Hoş geldiniz bende Aslen Çorum'luyum. Ama Ankarada'yım şuan. Tekrardan hoş geldiniz.

aramıza hoşgeldin

Teşekkür ederim sanırım Çorumda bu işle uğraşan tek ben varım başka ilgisi olan ve bu işle uğraşan kimseyle karşılaşmadım bu güne dek :-\ :rolleyes:

Vardır belki ama :) daha bende burayı buldum yeni yeni düşünmeye başladım açıkcası.

İnşallah yazın Çoruma gelirseniz alalım birer tane 6 kanal helikopteri Çorum buluşması yapalım diye düşünüyorum ne dersiniz bu işe ? :saygilar: :thumbup: :thumbup:

Ynt: Ynt: Çorumdan Sevgilerle

Mehmet Akif Arslan' Alıntı:
İnşallah yazın Çoruma gelirseniz alalım birer tane 6 kanal helikopteri Çorum buluşması yapalım diye düşünüyorum ne dersiniz bu işe ? :saygilar: :thumbup: :thumbup:
Fotoğraf, videoları bizimle paylaşmayıda unutmayın. Beğeniriz oraları, canımız çeker bizde geliriz uçmaya belli mi olur. ;)

İnşallah Türker abi hele bir 6 kanal heli alalım uçmayı öğrenelim sizide bekleriz bizim buralar müsait ekin tarlalarında istediğimiz kadar uçarız ;) ;D

Ynt: Ynt: Ynt: Çorumdan Sevgilerle

Türker Akgün' Alıntı:
Fotoğraf, videoları bizimle paylaşmayıda unutmayın. Beğeniriz oraları, canımız çeker bizde geliriz uçmaya belli mi olur. ;)
Biri Çorum'a mi gidiyoruz dedi :laugh: :thumbup: