Cx 20 sari led problemi

antiseptik

Yeni Uye
Merhabalar oncelikle forumda yeniyim, yeni bir cx 20 (flyshark mideli sanirim) aldim ancak asagidaki sorunu yasiyorum yardim edebilirmisiz nasil duzeltebilirim?
https://youtu.be/bCwH09pax-Y

Sorularınızı sormaya başlamadan önce keşke size gelen mail'ı okumuş ve yeni girdiğiniz bu ortamdaki insanlara bir selam vermiş olsaydınız, daha şık olurdu bence.

Cx 20 sari led problemi

Zafer mavi' Alıntı:
Merhabalar oncelikle forumda yeniyim, yeni bir cx 20 (flyshark mideli sanirim) aldim ancak asagidaki sorunu yasiyorum yardim edebilirmisiz nasil duzeltebilirim?
Oncelikle hosgeldiniz.
cx-20 yi usb kablosu ile mission planner programina baglayiniz ve tum firmware updatelerini yaptiktan sonra asagidaki linkte anlattigim mission planner ayarlarini yapiniz ve kaydediniz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Duzelmezse haber verin.

Cx 20 sari led problemi

Missionplaner cx 20 ye baglanamadi connect dedikten sonra hep timeout oluyor. windows 10 ve 7 de denedim ama yinede baglananadim. Missinplanerin da son guncellemesini yaptim ancak yine olmadi, bir turlu sari ledden kurtulamadim

Cx 20 sari led problemi

Zafer mavi' Alıntı:
Missionplaner cx 20 ye baglanamadi connect dedikten sonra hep timeout oluyor. windows 10 ve 7 de denedim ama yinede baglananadim. Missinplanerin da son guncellemesini yaptim ancak yine olmadi, bir turlu sari ledden kurtulamadim
ben de bir bilgisayar ile baglanamamistim, 64 bitti belki o yuzden baglanmamisti, sonra 32 bit baska bir bilgisayara bagladim ve oldu. Mission planner a baglamaniz gerekiyor.

Cx 20 sari led problemi

Teşekkür ederim yardımlarınız için, 32 bit pc bulamadım ancak internette bir kaç forumda rastaladığım x8 asistant adlı progamı denedim. buradan update yaptıktan sonra düzeldi, kumandadan kalibrasyon yaptım şuan için bir sorun kalmadı gibi. Tekrar teşekkür ederim ilginize.

Cx 20 sari led problemi

Zafer mavi' Alıntı:
Teşekkür ederim yardımlarınız için, 64 bit pc bulamadım ancak internette bir kaç forumda rastaladığım x8 asistant adlı progamı denedim. buradan update yaptıktan sonra düzeldi, kumandadan kalibrasyon yaptım şuan için bir sorun kalmadı gibi. Tekrar teşekkür ederim ilginize.

Rica ederim, CX-20 ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa yazabilirsiniz. Cok profesyonel degilim ama biraz yol katettim.

Cx 20 sari led problemi

Teşekkür ederim, iş yerinden vakit buldukça uçmaya çalışıyorum bakalım, kısmet olursa paylaşım yaparım, sorun yaşadığım yerleri yazarım.

Cx 20 sari led problemi

Serhan Engin' Alıntı:
Rica ederim, CX-20 ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa yazabilirsiniz. Cok profesyonel degilim ama biraz yol katettim.
Serhan bey size bir şey sormak istiyorum,
Ben cx20'ye bataryayı bağladığımda tıpkı sizin videolarınızda olduğu gibi ilk önce kırmızı ve yeşil ledler hızlı bir şekilde yanıp sönüyor, ancak sizin videolarınızda ve başka videolarda gördüğüm üzere bataryayı bağladıktan belli bir süre sonra kırzmızı ledin yanıp sönme hızı azalıyor ama benim cx20'mde yanıp sönme hızı hiç değişmiyor yanlızca motor kilidi açtığımda sabit yanıyor onun dışında hep hızlı bir şekilde yanıp sönüyor. Bunun sebebi ne olablir? sizce bi sorun çıkarırmı?

Cx 20 sari led problemi

Zafer mavi' Alıntı:
Serhan bey size bir şey sormak istiyorum,
Ben cx20'ye bataryayı bağladığımda tıpkı sizin videolarınızda olduğu gibi ilk önce kırmızı ve yeşil ledler hızlı bir şekilde yanıp sönüyor, ancak sizin videolarınızda ve başka videolarda gördüğüm üzere bataryayı bağladıktan belli bir süre sonra kırzmızı ledin yanıp sönme hızı azalıyor ama benim cx20'mde yanıp sönme hızı hiç değişmiyor yanlızca motor kilidi açtığımda sabit yanıyor onun dışında hep hızlı bir şekilde yanıp sönüyor. Bunun sebebi ne olablir? sizce bi sorun çıkarırmı?

Onemli olan motoru acip kapamasi, ledin yanma hiziyla alakali bir konu ne duydun ne gordum, bir sorun olacagini dusunmuyorum.
Her ucustan once kalibrasyon yapmaya gayret edin.