[Davet]: Adana 2.Geleneksel Funfly ve Kebap Bulusmasi -07.08/11/15

Pazar günü yapılacak kebap sayısını 55 kişilik olarak ayarlattim. Ne olur ne olmaz diye 10 kişilik fazladan söylenmiş oldu.fazla olsun eksik olmasın misali[emoji1] [emoji1] [emoji106] [emoji106]

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
selam
bizimde uçak saatlerinde küçük bir değişiklik oldu.Son durum
İlginç bir şekilde bir tek bizim uçak saati aynı kaldı :)

Mesut Sert' Alıntı:
Pazar günü yapılacak kebap sayısını 55 kişilik olarak ayarlattim. Ne olur ne olmaz diye 10 kişilik fazladan söylenmiş oldu.fazla olsun eksik olmasın misali[emoji1] [emoji1] [emoji106] [emoji106]
Elbette fazla olsun eksik olmasın Mesut ama şu an için 41 kişiyiz ve %90 bildiğim kadarı ile Arda ve Burak da gelemeyecek. Bu durumda sayı 38 civarı olacak. Sanki 55 biraz fazla olacak gibi. Değiştirme imkanımız varsa, bence sayıyı biraz düşürelim. Yoksa da çok da önemli değil, ekmeksiz yer kebapları illa ki bitiririz :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İlginç bir şekilde bir tek bizim uçak saati aynı kaldı :)
Elbette fazla olsun eksik olmasın Mesut ama şu an için 41 kişiyiz ve %90 bildiğim kadarı ile Arda ve Burak da gelemeyecek. Bu durumda sayı 38 civarı olacak. Sanki 55 biraz fazla olacak gibi. Değiştirme imkanımız varsa, bence sayıyı biraz düşürelim. Yoksa da çok da önemli değil, ekmeksiz yer kebapları illa ki bitiririz :lol:

abi biz Mordo abiyle 2 porsiyon yeriz kalacağını sanmam :lol: :lol:

O zaman 55 olarak kalsın Mesut, baksana zaten bize ancak yetecekmiş :lol: :lollol:

Arkadaşlar lipo piller önemli. Lütfen En geç çarşamba gününe kadar kargoyla verin. VE CARİ KODU MUTLAKA BELİRTİN.

Sürat kargo Toptancılar şubesi.
Erhan YILMAZ
Cari kod: 1035890674

Otel için de
6 tane tek kişilik oda.
4 tane 2 kişilik oda
2 tane de 3 kişilik oda
İçin tekrar teyit alınacak.

Her arkadaşımızı hava limanın dan alıcaz. Onda sıkıntı yok. Otel de kalmicak arkadaşlar da eğer isterlerse adana içi kalacakları yere bırakabiliriz. Ama Mehmet abi yada ben le iltifat geçmeleri yeterli.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erhan cım ben 3 kişilik odamı teyit ediyorum. :)

Erhan Arda ve Burak gelecek cevaba gore oda sayisini netlestirelim. Ilk mesajdaki adet ve bilgiler surekli guncelleniyor, oradan takip edebiliriz ;)

Bende işlerimi ayarladım geliyorum Cumartesi sabah sizlerleyim inş. yalnız adana hakkında hiç bilgim yok nasıl buluşuruz sizi nasıl bulurum bilmiyorum buda bir macera olacak bana.
benim pilanımda cumartesi sabah 5-5:30 gibi çıkıp 3,5-4 saatte sizlerle olmak. sonrası gruba teslimiyet.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Erhan cım ben 3 kişilik odamı teyit ediyorum. :)
Aynen abi zaten bende öyle düşğnmüştüm
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Erhan Arda ve Burak gelecek cevaba gore oda sayisini netlestirelim. Ilk mesajdaki adet ve bilgiler surekli guncelleniyor, oradan takip edebiliriz ;)
Tamam dır abi zaten en az 2 oda yedek tutuyoruz.
Mustafa Çoban.' Alıntı:
Bende işlerimi ayarladım geliyorum Cumartesi sabah sizlerleyim inş. yalnız adana hakkında hiç bilgim yok nasıl buluşuruz sizi nasıl bulurum bilmiyorum buda bir macera olacak bana.
benim pilanımda cumartesi sabah 5-5:30 gibi çıkıp 3,5-4 saatte sizlerle olmak. sonrası gruba teslimiyet.
Hiç sıkıntı yapma. Her türlü buluşuruz . Sen yeterki gel .

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erhan bende 3 kisilik odayi teyit ediyorum :)

Ben maalesef gelemiyorum gerçekten orada olmayı çok istiyordum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamerkaymakci' Alıntı:
Erhan bende 3 kisilik odayi teyit ediyorum :)

Tamam Tamer senin çocuk 2 yaşında idi demi...

Evet Erhan 2 yasinda