[Davet]: Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği - 28 Mayıs Cumartesi

ahmet atıcı' Alıntı:
Bir aksilik çıkmazsa ailece bizde ordayız. :saygilar:
Güzel olur Ahmet Bey, şimdiden teşekkürler ve ayaklarınıza sağlık :halay:

İnsallah Sancaktepe Team tam kadro (4 kisi : Fatih, Mustafa, Oguzhan, Cem) Cumartesi Kocaelinde olacak :halay:

Allahın izniyle tam kadro orda olucaz abi cumartesi günü fire yok şuana kadar, artı olarak Murat Güven abimizde gelebilir teyit bekliyoruz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhabalar. Cumartesi gunu yapilacak olan etkinlige ben de geliyorum. Gorusmek uzere..

Merhaba,

İşleri ayarladım Cumartesi günü geliyorum.

Destekleriniz için teşekkür ederiz, süpersiniz arkadaşlar :bravo: Ha gayret 20 az kaldı :halay: :hoppa:

Arkadaşlar, bir kaç haftadır THK Şube başkanımız Turgut bey ile kendimizi anlatmak ve izin için valilik, emniyet koşturuyoruz. O gün fazla uçuş imkanı olmasa da, bu etkinlik kendimizi tanıtmak ve "droner"'lardan farkımızı göstermek açısından önemli bir etkinlik olacak. Desteğinize şimdiden teşekkürler!

Evet yarin cok sukur hava acik ve yagmur yok. Bizler 10:30 gibi sahada olacagiz. Organizasyon resmi olarak 12:00 basliyor ama ondan once yerlesme ve ucuslar baslayabilir.

Lutfen TUM MODELLERINIZ ve ANA TASARIM TISORTLERI GIYMEYI unutmayalim.

Koordinat bilgilerini ektedir.Google map den "Kocaeli Universitesi Arslanbey Yuksek Okulu" diye aratmaniz da yeterli.

KOORDINATLAR : 40.712232,30.026922

Bulamayanlara yarin sahadan whatsapp uzerinden lokasyon bilgisi gonderebiliriz.

Yarin gorusmek uzere arkadaslar :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:

Omer abi ve THK Izmıt Subesi başkanı Turgut beyin hakkini ödeyemeyiz.

Bugünkü hazırlıktan bir kesit.Platform ve çadır kısmı montajı tamamlanmış.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

Bugünkü organizasyon gerçekten çok güzeldi. Doğukan ve Emre sağolsunlar 10 numara görsel şölen verdiler.
Çok güzel hoş sohbetler ettik. Emeği geçen herkese teşekkürler. :RCKolik:

O kadar model içinde misafirler tarafından en ilgi gören modelin benim Align 150 olması da ilginçti gerçekten ;D

Arslanbey'deki bugün yapılan etkinlik için başta Ömer abi ,Turgut Bey ,Mehmet abimize ve de emeği geçen herkese ve uçuşlarıyla bizlere şölen yaşatan arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.Gerçekten çok eğlenceli bir buluşma oldu emeklerinize sağlık. :saygilar: :halay: :halay: :halay: :halay:

Herşey için çok teşekkür ederiz. Çok keyifli bir gün geçirdik. Fotolar ve Doğukan'ın bir uçuşu var bende, fırsat bulunca yükleyeceğim.

Bizleri boyle onemli bir etkinlikte yanliz birakmayan tum dostlara tekrar Tesekkurler ederiz, ayaklariniza saglik arkadaslar :bravo:
:RCKolik: olarak yine farkimizi ortaya koyduk :halay:

THK baskanimiz Turgut bey Ozellikle yeniden tesekkurlerini iletmemi istedi.

Epey bir gorsel var. Yarindan itibaren ben dahil tum arkadaslarimiz yeni konu olarak bunlari paylasacagiz insallah :hoppa:

Uzak, yakın katılan tüm arkadaşlara yürekten teşekkür ediyorum. Hepinizin ayaklarına sağlık! Güzel bir görsel şölen oldu, ben modelcilik adına amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum.

Aceleyle sahadan erken ayrılmak zorunda kaldığımdan, giderken görüşemediğim arkadaşlar varsa kusura bakmasınlar.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bizleri boyle onemli bir etkinlikte yanliz birakmayan tum dostlara tekrar Tesekkurler ederiz, ayaklariniza saglik arkadaslar :bravo:
:RCKolik: olarak yine farkimizi ortaya koyduk :halay:

THK baskanimiz Turgut bey Ozellikle yeniden tesekkurlerini iletmemi istedi.

Epey bir gorsel var. Yarindan itibaren ben dahil tum arkadaslarimiz yeni konu olarak bunlari paylasacagiz insallah :hoppa:

Omer Erkan' Alıntı:
Uzak, yakın katılan tüm arkadaşlara yürekten teşekkür ediyorum. Hepinizin ayaklarına sağlık! Güzel bir görsel şölen oldu, ben modelcilik adına amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum.

Aceleyle sahadan erken ayrılmak zorunda kaldığımdan, giderken görüşemediğim arkadaşlar varsa kusura bakmasınlar.
Sancaktepe Team olarak böyle bir etkinliğe katılmak bizim içinde çok keyifliydi emeği geçen tüm abilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi