[Davet]: Büyük Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 Pazar !!!

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Helimasters başlığı yeri değildi, o yüzden burdan devam edelim konuya. Haftasonu pazar hava nasıl olacak? Güzel olursa ve buluşma ertelenmezse kimler gelebilecek? Onu bugünden bi netleştirelim ki programlarımızı ona göre ayarlayalım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buluşma olursa gelebilecek arkadaşlar;

1- Mehmet Küçüksarı
2- Türker Akgün
3- Ömer Erkan
4- Emre Kaman
5- Rasim Öztürk
6- Mevlüt Yılmaz
7-8 Hakan Ülgenalp ve Ömer kardeşimiz
9- Mesut Akın
10- Zafer Şahin
11-Mustafa Temuralay
12- İsmail Şencan
13- Sinan Şengüler
14- Mordo Ortaşı
15- Özkan Çıkrıkçı
16- Fatih Yıldırım
17-
18-

[Davet]: Olası Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 ?

Windguru baktım az önce :

Cumartesi %100 Bulutlu, Max 5 C ve Yağmurlu
Pazar : Açık , Max 12 C
Pazartesi : %100 Bulutlu, Max 8 C ve Yağmurlu

Buna göre Sanki Pazar biraz riskli gibi. Zira önü de arkası da soğuk ve yağışlı gösteriyor :(

Bakalım "Havayı koklayan Adam" Türker kardeşimiz nasıl bir yorumda bulunacak ??

NOT: Türker kardeşim işi gereği meterolojik durumları değişik yurtdışı kaynaklar dahil olmak üzere yakinen takip etmek durumunda.

[Davet]: Olası Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 ?

Vallaha haftaya olursa daha iyi olur bizler de ÖzKemerburgaz olarak gelebiliriz. Hem hava da daha iyi olur sanki. Kaç haftadır donuyoruz.

[Davet]: Olası Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 ? 29.03.2015 ?

Valla Nisan 12 olursa benide yazın :D

Almanya vizesinden daha zorlu bir süreçte işleyen vize işlemleri nedeni ile(evli ve çocuklu olmayanlar... yakında siz de anlayacaksınız :D ) gelmeyi ne kadar istesem de, henüz kesin bir durum yok.

Türker hocam'dan iyi haberleri bekliyoruz ama ...

Yani şimdi net bişey çıksın ortaya ona göre diğer planlarımızı ayarlayalım. "Havaya göre olabilir de olmayabilir de" olacaksa ben bursaya gideyim. Ne zaman kesin şu tarihte oluyor denirse o zaman geleyim. Sonuçta gurbet hayatı yaşıyoruz, ailem bursada, yeğenlerim var iki tane sevimli :) Hayat sadece helikopter değil... Pazar günü boş boş oturmak da var ihtimaller dahilinde..

Benim acimdan bu hafta olmasi onemli, zira bir aydir falan konusuyoruz, program yapmaya calisoyoruz. Evli ama cocuksuz olarak vize islemlerim biraz daha rahat olsa da, benim de bulusma ertelendikce ona bagli ertelenen baska yukumluluklerim oluyor, vizenin suresi dolmak uzere :D bu pazar en azindan yagmur yok, hava da degisik kaynaklarda 12-16 derece arasi gorunuyor. Varsin 20 olmayiversin :) bu pazar bulusma olmazsa ben en az bir ay bir yere kipirdayamam. Bulusmaya bagli ertelenen ziyaretler ve seyahatler soz konusu. Havalar isininca yeniden gideriz, Mehmet abilerin sucuklar tukenmez :D yada direk mayisa erteliyelim.

Bu hafta araya başka bir önemli iş girdi , havanın durumuna göre çok elzem bu buluşma olursa yine de kaçar gelirim.Ama gönlüm istiyor ki , havanın gerçekten bahar ayı olduğu , ılık ve güneşli bir buluşmayı canı gönülden tercih ederim.Yağmur yağar da uçuş yapılamazsa , çok bir kayıp sayılmaz , tanışacağım arkadaşları görmüş olurum.Bir de bu iş bugün kesinleşirse çok iyi olur , daha bilet ayarlıyacağım , yol hazırlığı falan gibi hazırlıklar olacak.

Bencede bugun netleştirelim arkadaslar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Bencede bugun netleştirelim arkadaslar
Türker bugün gerçekten çok yoğun. Ben bile odalarımız yan yana olmasına rağmen az önce sohbet edebildim. Birazdan diğer kaynaklara göre bir şeyle yazacaktır.

Bizler siz ne zaman geliyoruz derseniz, sizleri ağırlamak için hazırız sıkıntı değil arkadaşlar :halay:

NOT: Malum saha biliniyor ama sadece hatırlatma olsun. Söylendiği gibi Cumartesi yağış olursa, pazar günü arabaları yukarıda bırakmamız gerekecek. Pilleri şarj için alternatif bir çözümü henüz netleştiremedik.

Arkadaşlar Pazar günü sanki bir koridor gibi yağışın kesildiği ve sıcaklığın yükseleceği bir tahmin var.

Öncesindeki (Cumartesi günü olan) yağış saha koşullarını ne kadar olumsuz etkiler bilemiyorum. Araçları yukarıda bırakarak ve biraz yürümeyi göze alarak yinede buluşma gerçekleştirilebilir gibi gözüküyor.

Emre'nin vize durumunu :laugh: dikkate alarak o zaman buluşmayı bu hafta yapıyoruz değil mi Eskişehir ekibi ??

Ahh abim benim :D Bu jestinize karşılık olur mu bilmem ama, bende jeneratör var, ama bagaja sığmıyor :-\ En azından benim bagaja. Bu işe bir çözüm üretmeye çalışayım. O zaman pazar diyor muyuz?? r u ready i i i i ;D ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Emre'nin vize durumunu :laugh: dikkate alarak o zaman buluşmayı bu hafta yapıyoruz değil mi Eskişehir ekibi ??

Bu haftaya vize var :laugh:

Ya biz geleceğiz gelmesine de, katılım olur mu dedik biraz da... Olmazsa da sağlık olsun yine geliriz... Herkese uygun havanın iyi tarihin kesin olduğu başka bir buluşma da olursa ilerde, ona da katılırız duruma göre :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Bana uyar pazar oradayız inşallah

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi