[Davet]: RCKolik Gölyaka 2017 Buluşması (14-15 Ekim 2017)

Öğle Yemeği ile ilgili olarak kişisel tercihim (Lütfen sadece KATILIMCILAR Oy kullansın)

• Herkes kendi başının çaresine baksın :)

Oy: 1 4.0%
  • Anlaştığımız firma sahaya gelerek mangal yapsın (20 TL)

Oy: 18 72.0%
  • Firma rest yaptığı hazır köfte ekmeği sahaya göndersin (13 TL)

Oy: 6 24.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
[Davet]: RcKolik Gölyaka 2017 Buluşması (14-15 Ekim 2017)

Merhaba gelmek isterim.
Ancak önceki buluşma gibi araç sıkıntım var. Aracında beni misafir edecek olan olursa yolda içecekler ve ıvır zıvırlar benden. Trainer tipi elektirkli uçağım var. Mesajıma yardımsever abi ve kardeşlerimi bekliyorum :)

Ayrıca kamp için çadırım ve uyku tulumum var. Alanda kamp yapabilirim. Çadırlı diğer abi ve kardeşlerimizde gelirse ''kamplı'' yani daha eğlenceli bir haftasonu olur :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Daha önce sözlü olarak onay aldığımız organizasyon ile ilgili olarak bugün Gölyaka belediyesine organizasyon izni ile ilgili dilekçemizi gönderdik.

İnşallah bir aksilik olmaz ise yazımıza olumlu şekilde cevap verecekler :thumbup:
Dün itibariyle YAZILI onayımızı da almış bulunmaktayız :halay:

Bir tek otel işi kaldı. Onu da hafta sonuna kadar netleştirip, sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz :saygilar:

Bahadır cengiz ve ben iki gün kalacağız (cumartesi otel pazar dönüş şeklinde)

Ömer kurtul, Mehmet bayrak pazar günü gelecek

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Yalçın' Alıntı:

İşte budur %p Bursa ekibi de nerede ise tam kadro sahada bizlerle olacak :thumbup:

Katılım çok şükür düşündüğümüzden fazla olacak :hoppa: An itibari ile :

TOPLAM : 23 Pilot / 31 kişi / 9 Şehir

NOT: Otel ile ilgili olarak arıcı kişilere bilgi verildi, bize özel fiyat konusunda geri dönüş bekleniyor ;)

Mehmet abi, Zonguldaktan Gökhan Özer abiyi de 2 kişi olarak ekler misin? :)

Burak BALKI' Alıntı:
Merhaba gelmek isterim.
Ancak önceki buluşma gibi araç sıkıntım var. Aracında beni misafir edecek olan olursa yolda içecekler ve ıvır zıvırlar benden. Trainer tipi elektirkli uçağım var. Mesajıma yardımsever abi ve kardeşlerimi bekliyorum :)

Ayrıca kamp için çadırım ve uyku tulumum var. Alanda kamp yapabilirim. Çadırlı diğer abi ve kardeşlerimizde gelirse ''kamplı'' yani daha eğlenceli bir haftasonu olur :)

+

Ali Yalçın' Alıntı:

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Abi bende 15 ekim pazar günü birlik katılmak istiyorum

DİNÇER SARIEREN' Alıntı:
Mehmet Abi bende 15 ekim pazar günü birlik katılmak istiyorum
Harika :thumbup: Demek ki nasip olursa seninle de tanışmış olacağız Dinçer %p

Bunarad Otelle son görüşmeler yapılıyor arkadaşlar. 1-2 güne fiyat ve diğer detayları sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz :saygilar:

Otel fiyatları gelecek, gelecek...

Ha gayret :laugh: ...

Burak BALKI' Alıntı:

Burak sen istanbul'un neresindesin ? Malum burasi bir kaç il buyuklugunde :)

Neyse ben Cumartesi sabahi erken saatlerde (Daha saati saptayamadim) TUZLA'dan yola cikacagim nasipse.
Arabamda agirlayamam zira modelcilikte uçağa gecince kendime Amarok kamyonet aldim onda misafir ederim :) Binek kadar rahat degil ama onun giremedigi/gidemedigi her yere gidiyor :) Kasayada 4 ucak aliyor :)
Beni bozmaz abi diyorsan gel buyur :)

Çadir falan beni asar yalniz direk otel, ihtiyarladik biz artik :)

Evet arkadaşlar,

Zafer hocam Gösterişli otel ile görüştü. Epey uğraşmamıza rağmen ne yazık ki öyle aman aman bir grup indirimi alamadık, sadece akşam yemeği kısmında birazcık faydası oldu :embarras:

Bunda otelin kendisine ve hizmetinin kalitesine aşırı güvenmesi en büyük etken. Kendi deyimleri ile "Düzce'de daha uygun oteller bulmak mümkün ama bu kalitede olup olmadığına da bakın".

Özetle biz grup halinde 2 sene önce bu otelde kalmış ve gerek oda gerekse restaurant kısmında çok memnun kalmıştık. Bu yüzden önerimiz bu otelde kalınması yönünde.

NOT: İsteyen arkadaşlarımız kendi imkanları ile bulacakları otelde de kalabilirler, bu tamamen kişisel bir tercih meselesi. Ama gönül tıpki gündüz olduğu gibi, akşam da hep beraber olmayı arzuluyor :)

Gelelim Detaylara:

1- Öncelikle rezervasyon işini kendimiz hallediyoruz. (0 380 524 11 33) nolu telefonu arayarak "RCKOLIK Buluşması" için yer ayırtmak istediğinizi söylüyorsunuz, onlar gerekli işlemleri yapıyorlar.

Şu aşamada bu tarihler arasında oda sayısında bir sıkıntı yokmuş. Fakat tarih yaklaştıkca durum değişir mi, net olarak bilgi veremiyorlar.

2- Oda fiyatları ise şu şekilde. Bu fiyata kahvaltı dahildir.

Tek kişilik : 115 TL (1 kişinin Ücretidir)
Çift kişilik : 160 TL (Oda fiyatı olup 2 kişinin Toplam Bedelidir.)

3- İsteyenler akşam yemeğini otelde yiyebilirler. Geçen sefer kaldığımızda hem yemek hem de ortam olarak çok memnun kalmıştık. Çatı katında bulunan restaurant güzel bir yemek sonrası, bolca çay ve kahve eşliğinde güzel sohbetlerimiz olmuştu.

Akşam Yemek fiyatları ve menü seçenekleri ise şu şekilde :

Akşam yemeği :
** Tavuk-çorba-salata ve tatlı : 25 TL
** Köfte -çorba-salata ve tatlı : 30 TL

İlk defa kalmayı düşünenler için otelin web adresi ve tanıtan videosunu da paylaşalım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

O yıl düzce, yozgat, adana buluşmaları gerçekleştirdik uzakta, gitmeli kalmalı... Bir numara kesinlikle gösterişli otel, odaları ferah, yataklar rahat, klima çalışıyor (yozgat sıcağında çalışmıyordu, adanadaki de kendini serinletiyordu allahtan oda ufaktı da bi yerde sonra işe yarıyordu). Banyo falan da çok iyi, malzemeler 5 yıldızlı otel kalitesinde. Ki zaten yan tarafta inşaat malzemeleri, seramik vs satıyor otelin de işletmecileri olan şirket.

Akşam yemeği de lezzetliydi, teras ferahtı. Trileçe yemiştik tatlı olarak, aşırı güzeldi.

Saha olarak da en yeşil doğa gölyaka idi... Yozgattaki bozkır (pilottr tesis olmasa hayatta gidilmez).. Adanadaki de özel bir durum, kelaynak tesisleri, imkanlar falan... Ama onda da fidanlığın üzerinde uçuluyor, uçak pistinde iniş kalkışlar oluyor, zemin beton... Mecbur fidanlık üstü uçuş oluyor. Kırım yaşansa modelin yanına gidip bulana kadar alev alabilir.

Gölyaka ise şöyle;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

(dipnot: geçen sefer sadece biz olmadığımız için alan paylaşımı oldu biraz ağaçların arasında kaldık. Bu sefer sadece rckolik buluşma olacağı için geniş çimenlikte rahat rahat yayılır herkes...)

Gölyaka çok güzel de çok uzak malesef

Kağan Kazancı' Alıntı:
Gölyaka çok güzel de çok uzak malesef
Aslında o kadar da uzak degil ya Kağan [emoji4] Mesela Burdur'dan Hakan, Ordu'dan Dogukan da benzer uzattıktan geliyorlar.

2-3 arkadas birleşerek dizel 1 araba ile neden olmasın ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hadi Kağan naza çekme işte , alıcaksın çocukları , canavarı da bagaja tıkacaksın , 2 gün çalacaksın ömürden , hepsi bu. :evil:
Şaka bir yana , tabii ki mesafe ve ekonomik bedel herkese uymayabilir ,hayat şartlarımız ağır malesef :(