[Davet]: THK Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği - 12 Mayıs 2018 Cumartesi

Harika bir gün olacağından eminim. Aklım ve gönlüm sizlerle...
Teşekkür ederiz abi. Artık bizim de asfalt pistimiz var hem de 200 mt uzunluğunda ve 8 mt genişliğinde :D
Müsait bir zamanda mutlaka bekleriz @Sumer Yamaner abi :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fotoğraf isteriz ;D
Bugünlük sadece şunu paylaşalı, diğerleri yarına inşallah %p sen ne kadar gelemesende hem sen hem de Emre kardeşim muhabbetlerimiz de idiniz kardeşim :)

Video da isterüüük :D
Yarına inşallah kardeşim.

Bu arada emek verip üşenmeden bizlerle olan ve olmak isteyipte değişik nedenlerle gelemeyen tüm abi, dost ve kardeşlerimize sonsuz teşekkürler :thumbup:

Bir buluşmayı da RCKolik ailesi olarak alnımızın akı ile tamamladık :RCKolik: Darısı diğer buluşmaların başına :hoppa:

Böyle güzel bir organizasyona katılma fırsatım olduğu için gerçekten çok mutlı oldum. Benim için hem stres attıran, biraz da stres yaşatan çok eğlenceli, bilgi tecrübe ve RC dolu bir gün oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Şenliğe dair bir kaç resim de ben paylaşmak isterim. Videolar sonra gelecek

Yahu vantilatör için 200 metre pist ne iş?! :p:D
Olayın bizle alakası yok zaten. Sağolsun bizim çocuklar sizlere özenmiş pistte pist diye tutturdular :lollol::lol::embarras: Yoksa dediğin gibi bizim ne işimiz olur pistle :D

Ama madem artık bu kadar büyük pistimiz var, biz de artık yavaştan uçak işine bulaşalım diyoruz abi :laugh:

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
HEM ucakcilarin Hem heliciler için harika Bir Alan olmuş Aslan bey.

Ortam Her zamanki gibi harikaydı ,hatta sabahtan akşama Kadar sohbet ettim:laugh:

Malesef x7 nin rotor kollarından birisi çıktı Ve model havada kuyruğu koparıp yere Sert Bir şekilde çakıldı.:embarras:

Akşama doğru 600 nitro İle de ufak Bi Kırım yaşayınca ,şanslı günümde olmadığımı anladım,sağlık olsun sohbet ,muhabbet fazlası ile yetti.