[Davet]: V922 almak isteyenler!Banggood İndirimi Var!

slowbend

Uye
Merhaba arkadaşlar,

Banggood stok temizliği için bir kampanya yapmış, 36bgc8 indirim kodunu ödeme ekranında girdiğinizde, V922 RTF kit 80$ a geliyor. Almak isteyenler için fırsat, son 17 adet kalmış.

V922 düşünenler için süper bir fırsat. Bence hemen sipariş versinler :thumbup:

Erman Bey, bilgilendirme için teşekkür ederiz :saygilar:

radar cezası geldi .gelmeseydi alırdım. kendime ceza verdim almıyorum.94 le yedi ya şaka gibi

barış altun' Alıntı:
radar cezası geldi .gelmeseydi alırdım. kendime ceza verdim almıyorum.94 le yedi ya şaka gibi
Geçmiş olsun Barış Bey, allah beterinden saklasın ama bence bunu siz kaçırmadan alın. Sonra başka şeyde cezalandırın kendinizi ;)

v 922 kullanlara bi önerim işaretlediğim yerlerden bant sarın.
ben geri manevrada kuruğu koruyan yeri yere çarptım daha doğrusu saplandı ve bu kuyruk borusu ortadan 2 ye açılarak esnedi biraz daha sert çarpsaydım kırılcaktı.
bant yaptıkdan sonra özellikle evde uçururken halıya vb bişey takıldığınızda bu problemi yaşamazsınız arkadaşlar...

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• v922 bant.png
    v922 bant.png
    149.3 KB · Görülme: 132

Erman Yaman' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Banggood stok temizliği için bir kampanya yapmış, 36bgc8 indirim kodunu ödeme ekranında girdiğinizde, V922 RTF kit 80$ a geliyor. Almak isteyenler için fırsat, son 17 adet kalmış.

Teşekkürler Erman paylaşım için. %p

Türker Akgün' Alıntı:
Teşekkürler Erman paylaşım için. %p

Rica ederim Turker ;) Ben kodun calisip calismadigini denerken en sonunda kodu zaten kullandiniz dedigi icin kendime alamadim. Saglik olsun, umarim birileri bitmeden faydalanmistir)

Erman Yaman' Alıntı:
Rica ederim Turker ;) Ben kodun calisip calismadigini denerken en sonunda kodu zaten kullandiniz dedigi icin kendime alamadim. Saglik olsun, umarim birileri bitmeden faydalanmistir)
Ben bile 1 tane alayım mı diye bir ara düşündüm, sonradan vazgeçtim :laugh: Gerçekten %15 gibi gayet güzel bir indirim vardı :D Vardı diyorum ama belki de hala var :laugh:

Barış bey :

bant sarın dediğiniz yerlerden tail boomun gövde ile birleşim noktasına bant sarmanızı tavsiye etmiyorum

ben aynı noktaya bant sarmıştım tail boom yerinden çıkmayıp frame i iki noktadan kırdı gövde değişimi oldukça zahmetli bir iş...

o noktaya bant sarınca düşme ve kuyruk yan çarpmada boom çıkmayacağından gövde kırılacaktır :(p

Eralp' Alıntı:
Barış bey :

bant sarın dediğiniz yerlerden tail boomun gövde ile birleşim noktasına bant sarmanızı tavsiye etmiyorum

ben aynı noktaya bant sarmıştım tail boom yerinden çıkmayıp frame i iki noktadan kırdı gövde değişimi oldukça zahmetli bir iş...

o noktaya bant sarınca düşme ve kuyruk yan çarpmada boom çıkmayacağından gövde kırılacaktır :(p

birleşim yerine taşırmıyacaksınız Eralp bey