Denizliden merhaba :)

brkyzdmr444

Yeni Uye
Ben Berkay. Aranıza Denizli den katılıyorum. Şuan üniversite sınavına hazırlanıyorum. Yalan olmazsa seneye İzmir de olacağım. Malatyalıyım baba mesleği yüzünden Denizlideyiz. 18 Yaşındayım. Birçok hobi ile ilgileniyorum daha doğrusu ilgilenmeye çalışıyorum. Hobi olarak klasik ve elektro gitar, akustik keman, kısa sap bağlama çalıyorum. 2 Sınıftan beri kulüpsel düzeyde basketbol oynuyorum. 3 Sene önce bi kazadan sonra basketbolu bırakmak zorunda kaldım. 3 Yıl sonra tekrar başladım. Hayat hikayemden sonra konuyu rc ye taşıyayım :) Küçüklükten beri bi uçuş merakım var. Daha doğrusu elektronikle uğraşarak bişeyleri uçurmak. Bu yüzden de elektrik-elektronik okumak istiyorum. Model deneyimi olarak basit birkaç araba ve 3.5 kanallı helikopter kullanmıştım. Helikopter hala duruyor. Forumdan da araştırdığım kadarıyla 6 kanallıyla yoluma devam etmek istiyorum. Azimliyim meraklıyım. Yani similasyonda öğrenmeden çıkıp uçmam. Araştırma yapmayı seviyorum her konuda. Fazla dağıtmadan nacizane dilim döndüğünce kendimi tanıtmaya çalıştım. Sürç-i lisan ettiysek affola.

Aramıza hosgeldin Berkay. Madem yeni başlayan birisi olarak okumaya meraklısın o zaman kesinlikle doğru yerdesin. Sıkılmadın takdirde burada epey bir okunacak kaynak konu var. Örneğin şuradan başlabilirsin :)

Bu arada unutmadan, Denizli'de güzel bir ekip var. Yerinde olsam Kaan abinle mutlaka tanışırdım :)

Adaş hoşgeldin [emoji1] İzmir'e bekleriz [emoji1]

Hoşgeldin Berkay. Yeni hobini bir ömür keyifle sürdürmeni dilerim. :)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar[emoji6]

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Berkay merhaba,

Denizli'de çok keyifli buluşmalar gerçekleştiriyoruz, seni de bekleriz, bol bol forumu okumanı ve kendini geliştirmeni tavsiye ederim, gerisi zaten kendiliğinden gelecektir,

Hayırlısı olsun,

Görüşmek üzere..

hoş geldiniz keyifli forumlar , havaclık tutkusu ıle bulaştıysanız bu hobiye , hayatınızın sonuna kadar kımı zaman aktıf kımı zaman pasıf olsada sureklı ıcınde olursunuz .. keşke sizin yaşınızda dahıl olabılseydım su an cok farklı sekılde daha ıyı geliştirirdim kendini , avantajınız cok bu konuda forumdaki genç arkadaşlarımla beraber cidden bu cok guzel bir avantaj...