DJ PHANTOM KALİBRASYON

DJ PHANTOM KALİBRASYON

forum yönetici arkadaşlara hitaben;
arkadaşlar bir video linki verdim ama doğrumu yaptım yanlışmı bilemedim.video linkleri bu şekilde verilmiyorsa kusura bakmayın lütfen.tam olarak bilemiyorum.
maksat arkadaşa yardımcı olmaktır bilginize.
(bir videoda izlemiştim mehmet abi'nin foruma video ekleme ile ilgili,video eklenmiyor diye)

DJ PHANTOM KALİBRASYON

ahmet ışık' Alıntı:
arkadaşlar bir video linki verdim ama doğrumu yaptım yanlışmı bilemedim.video linkleri bu şekilde verilmiyorsa kusura bakmayın lütfen.tam olarak bilemiyorum.
(bir videoda izlemiştim mehmet abi'nin foruma video ekleme ile ilgili,video eklenmiyor diye)
Forumumuz, üyelerine faydalı olacak her türlü paylaşıma açıktır Ahmet Bey. Video eklemekten yana hiçbir sakınca yok, muhtemelen o videoda Mehmet Abi'nin söylediği başka birşey olsa gerek. :RCKolik:

DJ PHANTOM KALİBRASYON

Türker Akgün' Alıntı:
Forumumuz üyelerimize faydalı olacak her türlü paylaşıma açıktır Ahmet Bey. Video eklemekten yana hiçbir sakınca yok, muhtemelen o videoda Mehmet Abi'nin söylediği başka birşey olsa gerek. :RCKolik:
sağolasın türker hocam destekleriniz için.

DJ PHANTOM KALİBRASYON

ahmet ışık' Alıntı:
Öncelikle hassas düşüncen ve bunu bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz :thumbup: Ama Türker kardeşim de dediği bilgi, içinde bilgi olan her türlü video paylaşılabilir.

Bunu zamanında hangi video için söylediğim hatırlayamıyorum :rolleyes:

Hatta senin yukardaki mesajını, yeni bir konu olarak, senin adına birazdan açacağım ki, ilerde bulması ve okunması daha kolay olsun ;)

DJ PHANTOM KALİBRASYON

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
:thumbup:
Bunu zamanında hangi video için söylediğim hatırlayamıyorum :rolleyes:

mehmet abi sanırım burada söylemiştin youtube video ekleme ile ilgili.
aklımda kalmış ama nasıl yapılacağını unutmuşum. :rolleyes: o yüzden bildirmek istedim.

sevgiler,,,saygılar,,,selamlar...........

DJ PHANTOM KALİBRASYON

Tamam simdi oldu. Sen teknik olarak dogru mu paylastim demissin, biz ise paylasarak dogru mu yaptim anladik :D

Soruna cevap vereyim, link paylasimini yanlis yapmissin ama ben düzelttim ;) Youtube link oldugu gibi kopyalamayiyoruz, sadece = sonraki kismi aliyoruz. Detaylar icin zaten konuya bir daha bakarsin ;)

DJ PHANTOM KALİBRASYON

Arkadaslar ben baya bi tecrube sahibi oldum phantom uzerinde eksik kalan bi nokta varsa elimden geldigince yardimci olmak isterim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi