DJI Phantom 1 FPV Projesi

isatir

Yeni Uye
Arkadaşlar Selam,
Öncelikle kısaca size gerçekleştirmek istediğim proje ve elimdeki malzemelerden bahsedeyim
Malzemelerim:
-DJI Phantom 1
-Tarot Gimbal
-Gopro Hero3
-Boscam 400mw 5.8ghz Verici
-Eachine VR 007 5.8 ghz Alıcı
-Gopro FPV kablosu
-2 tane anten
Gerçekleştirmek istediğim Proje:

DJI Phantom 1 i ben ikinci el olarak aldım ve üzerinde takılı Gimbal ve kendim Gopro mu kullanıyorum. Buraya FPV set monte etmek istiyorum. elimdeki vericinin durumu aşağıdaki gibi
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben ben bu + ve - uçları açıkta olan vericinin Phantom 1 in hangi güç çıkış noktasına bağlamam lazım bu noktada kafam karıştı. DJI phantomun içinde tutmak istiyorum vericiyi bir delik açıp anteni de o delikten dışarı vermek istiyorum. Mevcut Gimbalim de Phantom un boştaki güç çıkış kablosuna bağlanmış aşadaki resimlerde görüldüğü üzere

Şimdi benim sorum ben bu vericiyi sizce nereye bağlamalıyım? Ek batarya almak istemiorum ve bataryanın balancerına da bağlamak istemiyorum. Direk olarak bu gimbalin bağlı olduğu güç çıkışında lehimlenmiş noktalara bu + - kablolarını lehimlesem sıkıntı yaşar mıyım sizce? Yoksa buraya güç çıkış çoklayıcı mı (adı bu mu emin değilim) almam lazım. Sanırım yapmak istediğim projeyi size anlatabildim.
Şimdien Yardımlarınız için çok teşekkürler
ibrahim