DJI Phantom - Eminönü, Yeni Cami, Galata Köprüsü

Aga

Rabbine kul olamayan, davasına er olamaz...
Web sitesi
www.krank.com.tr
Selamlar...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

DJI Phantom
GoPro Hero 3 Black Edition (1080p - 24 fps)

Vayy be bu nasıl bir model, nasıl bir kameradır böyle. :eek:

Normalde dijital kameralar gece çekimlerinde sınıfta kalırlar ama Gopro'da nasıl bir lens varsa akıl sır ermiyor. :coolxf:

Gece çekimi çok güzel olmuş Bekir, İstanbul geceleyin daha güzel gerçektende. :)

Fantomun gözünü seveyim :thumbup:

Bekir sen bu işi gerçekten çok sevdin, gerçi sevilmeyecek gibi de değil ya ;) Yoksa evde sıcak odada oturmak varken, kim neden çıksın bu soğukta dışarı :laugh: Modelcilik tedavisi olmayan bir hastalıktır diye boşuna söylenmiyor ;)

Video gayet başarılı ama ben özellikle fotoya bayıldım :bravo: Müzik seçimi ve gece Istanbul manzarası ile sıkılmadan izledim %p Eline emeğine sağlık :halay:

Bakalım DJI almamak için daha ne kadar dayanacağız :laugh:

Bu ürünü pek inceleme imkanı olmayan arkadaşlarımız çekim sırasında üstelik gece olmasına rağmen Bekir kardeşimiz iyi cesaret edip, bu kadar yükselmiş diye düşünebilirler. Ama DJI bu konuda da gerçekten her şeyi düşünmüş %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu arada bundan sonra Multikopter ile yaptığımız çekimlerimizi, yeni açtığımız "Multicopter / Hava Çekimlerimiz" bölümünde paylaşabilirsiniz :RCKolik:

NOT: Daha önce paylaşılan konular bu bölüme taşınmıştır ;)

Bekir bey, çok başarılı çekim yapmışsınız
Tebrik ederim.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum :)

Hava müthiş soğuktu ama çok heyecanlı bir şekilde uçuşu gerçekleştirdim :) Gündüz vakit bulamadığım için hep gece uçuyorum :D

İlk kalkış yaptığımda rüzgar çoktu DJI'ı götürmeye çalıştı ama alet o kadar stabil ki olduğu yerde sorunsuz kaldı. Baktım bir sıkıntı yok sonra yükselmeye başladım.

Belki yanlıştır ama sanki yüksekte daha az rüzgar esiyor gibi geldi bana.

Eski bir DJI Phantom ata sözünde şöyle denmiş: "GPS'i aç ve Home Lock modunda uç. Bir sorun olursa korkma, kendisi geri gelecektir" :)

Bekir Topuz' Alıntı:
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum :)

Hava müthiş soğuktu ama çok heyecanlı bir şekilde uçuşu gerçekleştirdim :) Gündüz vakit bulamadığım için hep gece uçuyorum :D

İlk kalkış yaptığımda rüzgar çoktu DJI'ı götürmeye çalıştı ama alet o kadar stabil ki olduğu yerde sorunsuz kaldı. Baktım bir sıkıntı yok sonra yükselmeye başladım.

Belki yanlıştır ama sanki yüksekte daha az rüzgar esiyor gibi geldi bana.

Eski bir DJI Phantom ata sözünde şöyle denmiş: "GPS'i aç ve Home Lock modunda uç. Bir sorun olursa korkma, kendisi geri gelecektir" :)

Baktın gözden kayboldu Kumandayı kapatıver :)

Aynen öyle :)

:saygilar: gerçekten öyle harika alet ,stress yok ,güvenlik tehlikesi yok,kumandayı açınca ditek gaz stiğine bas çalıştıramazssın kolları aşağı çekmen gerekli,artı 3 saniyede gaz vermedin kendini kapatır,pilin bitecek sen indirme kendi iner,naza gerçekten güzel bir sistem,aynısını helimede takacağım,,,

adnan kaptan' Alıntı:
:saygilar: gerçekten öyle harika alet ,stress yok ,güvenlik tehlikesi yok,kumandayı açınca ditek gaz stiğine bas çalıştıramazssın kolları aşağı çekmen gerekli,artı 3 saniyede gaz vermedin kendini kapatır,pilin bitecek sen indirme kendi iner,naza gerçekten güzel bir sistem,aynısını helimede takacağım,,,
Çok detaylarını bilmediğim daha doğrusu araştırmadığım farklı bir uygulama olacak. Sonuçları merakla bekliyoruz Adnan Bey ;)