Dünyamıza Hosgeldin Doruk Akgün

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Dünyamıza yaklaşık 2 saat önce Havva ve Türker kardeşimizin oğulları DORUK AKGUN teşrif etmiş bulunmaktadır :thumbup:

Annemizin ve kendisinin sağlığı yerinde cok şükür. Gözümüz aydın olsun diyor ve allah analı babalı büyütmek nasip etsin diyorum :D

Vaaaayyy , Maşallah , Maşallah :bravo: :bravo:
Demek Türker kardeşim de baba oldu haaa :bravo:...Allah analı babalı büyütsün , ömürlü olsun inşallah , Türker kardeşime de , değerli eşine de geçmiş olsun diyor, evlatlarını bir ömür mutluluk içinde büyütmelerini diliyorum.... :saygilar: :bravo: :bravo:

Allah sağlıklı,huzurlu,bereketli ömürler nasip etsin;Ailesine vatanına milletine hayırlı evlat olsun inşallah.Üçünüzünde gözlerinden öperim kardeşim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

türker baba oldu artık %p
Allah sağlıklı huzurlu bir ömür ve kısmeti açık eylesin yiğenimiz doruğun :thumbup:

Türker Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin , tebrik ederim sizin adınıza çok sevindim :)

Ynt: Dünyamıza Hosgeldin Doruk Akgün

Maşallah hayırlı evlat olsun inşallah

Türker Bey hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün, tebrikler,

Ynt: Dünyamıza Hosgeldin Doruk Akgün

Türker Abi hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Türker abi Allah analı babalı büyütsün. uzun ömürler versin. tebrikler :bravo:

Allah analı babalı büyütsün Türker Abi.

türker sizleri tebrik ederim gözünüz aydın çok güzel haber bahtı güzel olsun inşallah. :thumbup: :thumbup:

Allah Analı babalı büyütsün, bahtı açık, ömrü uzun olsun.

Hoş geldin dünyamıza yakışıklı prens Doruk.Melekler hep yanında,Allah seninle olsun , analı, babalı sağlıklı mutlu uzun bir ömür dileği ile ... Maşallah

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merhaba arkadaşlar,

Az önce Türker ile görüştüm ve selamlarınızı ilettim. Onun da sizlere çok selamı var. Çok şükür her şey yolunda. Büyük ihtimal yarın hastaneden çıkacaklar gibi ;)

Türker ve Havva kardeşime gözünüz aydın diyorum. Analı babalı büyüsün, sağlıklı, uzun ömürlü olsun.