[Duyuru]: 2017 RCKolik Buluşma Takvimi

Biz bu sene İzmir olarak biraz haylazlık ve üşengeçlik yapıp bir türlü buluşamadık. Arada ufak tefek kaçamaklarımız oluyor ama geçen seneleri mumla arar durumdayız malesef :s

Arkadaşlar İstanbul'da ne zaman isterseniz sizleri ağırlamaktan keyif duyarız. :saygilar:

Örnek :
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
;)

Şu konuyu canlandıralım.
Sözde kalmasın planlar, unutulmasın :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Şu konuyu canlandıralım.
Sözde kalmasın planlar, unutulmasın :)

Ne iyi ettin Şafak :) Geçen yıl 3 ocakta unutulmaz bir buluşma ve Logo800 maidenimiz vardı karlar içinde... Hey gidi günler. Bu kış çok çetin geçiyor, daha 2-3 hafta burnumuzu bile çıkaramayacak gibiyiz dışarı :'(

İlk fırsatta güzel bir buluşma yapalım. Benim canım fena halde Gölyaka istiyor nedense, bol uçuşlu bol sohbetli şöyle :)

Geçen yıl katıldığım ilk buluşma Şubat Kocaeli buluşması idi. Sanırım katılım rekoru o buluşmaya ait. Demiştim maşallah bi buluşmada ne çok katılım var. Bütün şehirlerden falan. Sonra olmadı bi daha öyle buluşma. Bu sene yeni rekor kırmak lazım diye düşünüyorum. ???
Şimdiden tarihini koymak lazım :) O zaman da hava soğuktu ama kimse soğuk falan dinlememişti.

Bu sene ne olursa olsun buluşacağız. Havalar biraz ısınsın yeter :)

#KeepRCHelisAlive ;D

Bu sene büyük buluşmlara katılmaya niyetliyim :RCKolik:

Rasim Öztürk' Alıntı:
OHAL'den dolayı buluşmalar, toplantılar sekteye uğramıştı. Zaten her zamanki arazilerimize de polis/jandarma uğrar olmuştu ne oluyor burda diyerek...

Ben de ne yazık ki OHAL bitmeden büyük çaplı bir buluşma organizasyonu yapılmasını pek doğru bulmuyorum. Bir ihtimal, Arslanbey olabilir ki, şu aşamada oranın da durumu henüz net değil :rolleyes:

Ynt: [Duyuru]: 2017 RCKolik Buluşma Takvimi

Buluşmalara hersene bende cakit ayırıp katılacağım umuduyla yeni bir yıla girip, sonra gelemeyip ağzımızın suyu akarak resimlerinize bakanlardanım, bu seneyede işallah güzel bir buluşmaya katılma dileğiyle girdim, hatta bizim fpv yapan arkadaşlarada anlatırdım sizlerin buluşmaları, onlarda bizde geliriz dediler ya bakalım gelebilecekmiyiz, tabi benim katılma şartım hava ılıman sıcak olucak :) karda uçmak bana göre değil ;-) birde buluşma tarihlerini iki hafta değilde daha öncesinden belirleme şansı nedir? Malum izin alnak gerekiyor işden

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Model Heli ve uçak alanların nın olduğu yerlerde buluşma çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zaten oranın güvenlik güçleri de durumu bilirler.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbul buluşması hangi yakada yapılacak acaba ?

Ynt: [Duyuru]: 2017 RCKolik Buluşma Takvimi

Volkan Güneş' Alıntı:
... birde buluşma tarihlerini iki hafta değilde daha öncesinden belirleme şansı nedir? Malum izin alnak gerekiyor işden

Aslında bizim düzenlediğimiz buluşmalarda genelde bir ay öncesinden konusunu açıyoruz. Ama hava durumu ve katılım son 2-3 gün içerisinde şekilleniyor ne yazık ki. Son Eskişehir buluşmasında en büyük sorunum, katılacak bazı arkadaşların son güne kadar kesin durum bildirememesiydi örneğin. Sahaya ulaşım ve sahada yiyecek-içecek gibi durumlar zorlaşıyor böyle olunca. :)

Detaylar ve tarihler Henuz net degil AMA bir aksilik olmazsa Mart ve Nisan ayi icerisinde 2 farkli ilde 2 buyuk Bulusma organize etmeyi hedefliyoruz %p

Detaylar netlesince en az 3-4 hafta once duyuru olarak sizlerle paylasmaya calisacagiz :RCKolik:

Kesinlikle Adana en uygun şehir..